SalesHR

Kierownik produkcji

  • Katowice, śląskie

Kierownik

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Kierownik

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest firma działająca w branży konstrukcji stalowych.

Szukamy osoby na stanowisko

Kierownik Produkcji (konstrukcje stalowe)

Katowice
Bytom
Zabrze
Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem produkcji konstrukcji stalowych, zgodnie z ustalonym harmonogramem i wymaganiami jakościowymi
  • Nadzór nad pracą zespołu produkcyjnego (20 osób), w tym planowanie i optymalizacja zasobów ludzkich oraz maszynowych
  • Współpraca z działem technologicznym i inżynierami w celu wdrażania nowych technologii i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktów na każdym etapie produkcji
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie norm BHP i ISO w procesie produkcyjnym.
  • Raportowanie wyników produkcji do zarządu firmy

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży stalowej
  • Znajomość procesów produkcyjnych związanych z obróbką stali oraz montażem konstrukcji stalowych
  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: inżynieria produkcji, metalurgia lub pokrewne
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników
  • Znajomość norm jakościowych, rysunku technicznego
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i organizacyjnych
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku i umiejętność podejmowania szybkich decyzji

Oferujemy

  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata (umowa o pracę / B2B)
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielne stanowisko
  • dużo różnorodnych zleceń produkcyjnych
  • stabilność w firmie działającej na rynku od lat
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)