Kierownik zespołu ds. realizacji usług w branży przemysłowej i energetycznej

  • Umowa o pracę
    6 100-12 000 zł netto / mies.
  • Umowa zlecenie
  • Warszawa, mazowieckie

Kierownik

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Kierownik

Praca od zaraz

Możliwa praca na terenie całego województwa

Możliwa praca w delegacjach

O nas

Firma 3N Solutions specjalizuje się w kompleksowej konserwacji urządzeń elektrycznych oraz czyszczeniu przestrzeni produkcyjnych. Kładziemy nacisk na jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Oferujemy kompleksowe usługi. Jesteśmy na rynku od 10 lat i nieustannie się rozwijamy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Nasze usługi obejmują:

- Przeglądy urządzeń elektroenergetycznych

- Prace pod napięciem do 30kV

- Konserwacja suchymi gazami

- Zabezpieczenia antykorozyjne

- Czyszczenie przemysłowe (hydrodynamika, odkurzanie, laser, wentylacja, ultradźwięki, płukanie)

- Usuwanie skutków incydentów pożarowych

- Pomiary elektryczne

- Laboratorium badania sprzętu BHP

- Ładowarki

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Kierownik Realizacji

Lokalizacja: praca w delegacji, na terenie Polski, Czech, Niemiec

Zakres obowiązków

Obowiązki:

  • Realizacja usług czyszczenia przemysłowego, konserwacji szaf sterowniczych i urządzeń przemysłowych,
  • Realizacja prac antykorozyjnych,
  • Wsparcie działu handlowego w zakresie wycen usługi
  • Zamawianie sprzętu, materiałów przed każdą realizacją,
  • Przygotowanie podstawowych formalności związanych z realizacją (awizacja, procedury BHP)
  • Koordynacja pracy w trakcie realizacji
  • Kontrola jakościowa, kosztowa wykonywanych prac
  • Raportowanie bieżące realizacji oraz podpisanie protokołów
  • Wdrożenie nowych pracowników na realizacji
  • Szkolenia dla pracowników w zakresie swojej ekspertyzy technicznej

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu w ramach czyszczenia przemysłowego/innych usług dla przemysłu, energetyki lub doświadczenie jako kierownik/brygadzista w branży pzemysłowej I energetycznej.
  • Doświadczenie merytoryczne - praca w czyszczeniu urządzeń przemysłowych, malowanie, antykorozja, czyszczenie hydrodynamiczne, odkurzanie przemysłowe, ładowarki próżniowe.
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Proaktywność w rozwiazywaniu problemów
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Kultura osobista oraz dbałość o jakość pracy
  • Dodatkowym atutem będą:

    • Znajomość zasad pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych lub urządzeniami wysokociśnieniowymi
    • Uprawnienia energetyczne E1/D1 (G1)
    • Posiadanie prawa jazdy kategorii C
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie : 6 500 - 12 000 zł netto (w zależności od liczby przepracowanych godzin i doświadczenia)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie.
  • Pracę w delegacji z pełnym wyżywieniem, zakwaterowaniem na czas realizacji oraz transportem.
  • Przygotowanie i wdrożenie do pracy w miłej atmosferze wśród kompetentnych i doświadczonych pracowników
  • Możliwość nauki oraz rozwoju osobistego (szkolenia, proces certyfikacji w zakresie wykonywania usług)
  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz opieki medycznej PZU Zdrowie
  • Wyjazdy integracyjne
  • Benefity Świąteczne
  • Administratorem danych osobowych jest 3N SOLUTIONS sp. z o.o. 01-320 Warszawa Szeligowska 40A, NIP: 5213388077. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 3N SOLUTIONS sp. z o.o. 01-320 Warszawa Szeligowska 40A, NIP: 5213388077 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)