SMART-HR

IT Integration Consultant

  • Poznań, wielkopolskie

Administrator IT

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy inżynieryjnej, w związku z globalnym rozwojem oraz realizacją projektu w obszarze transition, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie środowiskiem IT (sprzęt komputerowy, oprogramowanie, przechowywanie danych, sieci LAN, WAN, połączeń głosowych, bezpieczeństwa i wspólnych pomieszczeń),
  • Współpracę z kierownikami projektów podczas przenoszenia lokalnych systemów IT do korporacyjnego,
  • Tworzenie korporacyjnego środowiska IT opartego o najwyższe standardy oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne,
  • Budowanie relacji z użytkownikami systemu,
  • Obsługę sprzętu komputerowego, oprogramowania i urządzeń peryferyjnych, systemów audio/wideo i systemów pomieszczeń wspólnych,
  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych,
  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych z zakresu wdrażanych rozwiązań technologicznych,
  • Konfigurację sprzętu IT dla pracowników firmy, w tym instalacja sprzętu komputerowego, oprogramowania i urządzeń peryferyjnych w środowisku Microsoft, a także konfigurację i obsługę urządzeń mobilnych, w tym zarówno z systemem Android, jak i iPhonem,
  • Identyfikowanie, zarządzanie i segregowanie krytycznych problemów wsparcia we współpracy z wewnętrznym działem IT i stronami trzecimi (lokalnymi i zdalnymi),
  • Wspieranie innych członków globalnego zespołu IT podczas konfiguracji, konserwacji i rozwiązywania problemów ze środowiskiem komputerowym oraz sieciami WAN i LAN obiektu.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego z zakresu informatyki lub dziedzin pokrewnych,
  • 5-letniego doświadczenia w zakresie obsługi użytkowników rozwiązań technologicznych,
  • Doświadczenia w przenoszeniu i budowaniu środowiska IT,
  • Płynnej komunikacyjnej w języku angielskim oraz polskim,
  • Znajomości technologii obliczeniowych dla użytkowników końcowych, w tym między innymi: Microsoft Windows, Office 365, Microsoft Teams, przeglądarek, sieci, udostępniania plików, technologii chmurowych, Active Directory, drukowania, stacji Desktop oraz mobilnych środowiska,
  • Zrozumienia procesów ITIL,
  • Głębokiej wiedzy technicznej oraz skrupulatności,
  • Umiejętności szybkiej nauki podstaw nowych systemów korporacyjnych,
  • Umiejętności przekazywania porad technicznych w prosty sposób (możliwość prowadzenia szkoleń indywidualnych i grupowych),
  • Gotowości do odbywania delegacji do lokalnych oddziałów firmy zlokalizowanych w Polsce w wymiarze ok. 25% czasu pracy.

Oferujemy

  • Kontrakt B2B zawarty na czas trwania projektu (tj. 6-8 m-cy) w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, po tym okresie zatrudnienie na umowę o pracę na stałe w firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość pracy hybrydowej lub zadaniowy charakter pracy z rozliczeniem godzinowym,
  • Możliwość negocjacji pakietu benefitów dostosowanych do indywidualnych potrzeb,
  • Profesjonalne wsparcie doświadczonego managementu,
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,
  • Udział w projekcie realizowanym dla prestiżowej firmy.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)