FILE sp. z o.o.

Asystent / Asystentka product managera

  • Umowa o pracę
    7 000-8 000 zł brutto / mies.
  • Garbów, lubelskie pow. lubelski

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

File sp. z o.o. jest producentem produktów z tektury i papieru skoncentrowanym na zaspokajaniu potrzeb rynku wyrobów wykonywanych na indywidualne zamówienie. Wieloletnie doświadczenie w produkcji, stały zespół oraz nieustanny rozwój pozwala na funkcjonowanie naszej Spółki na wielu, bardzo wymagających, rynkach całej Europy oraz poza jej obszarem.

Zakres obowiązków

  • Praca polega na sporządzaniu kalkulacji posługując się narzędziem w Excelu i przygotowywaniu ofert z dokładnym opisem specyfikacji danego produktu. Dlatego umiejętność obsługi Excel nawet w stopniu podstawowym będzie niezbędna.
  • Praca na tym stanowisku wymaga zrozumienia technicznych aspektów naszych produktów, ale gwarantujemy gruntowne wprowadzenie także w językowe niuanse branżowe.

Wymagania

  • Szukamy osoby do wsparcia naszego działu handlowego, a w perspektywie czasu i wraz ze zdobytym doświadczeniem do objęcia samodzielnego stanowiska Product Managera na rynki europejskie. Stad wymagana jest znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, język angielskim będzie dodatkowym atutem. Osoba na tym stanowisku będzie miała możliwość rozwijać swoje umiejętności językowe codziennie.
  • Asystent/ka będzie także ustalać bieżące sprawy z klientami oraz z powiązanymi działami w siedzibie firmy, dlatego od kandydatów oczekujemy samodzielności, umiejętności organizowania pracy i komunikatywności. Razem tworzymy nowe produkty i dlatego cenimy logiczne myślenie oraz dokładność

Oferujemy

  • Kandydatowi na to stanowisko oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o oraz atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas. Naszym pracownikom zapewniamy również dojazd samochodem służbowym z innymi pracownikami z Lublina do siedziby firm oraz wszelkie niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy.

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Dodatkowe informacje

  • Praca zmianowa: nie
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), godziny pracy: 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty: miesięczna
  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki + prowizja
  • Administratorem danych osobowych jest FILE sp. z o.o. 21-080 Garbów Warszawska 136, NIP: 5420012656. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FILE sp. z o.o. 21-080 Garbów Warszawska 136, NIP: 5420012656 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)