Specjalista ds. controllingu

  • Tychy, śląskie

Kontroler

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy liderem na rynku usług instalacji i obsługi technicznej urządzeń samoobsługowych, w tym paczkomatów, wysyłkomatów i lodówkomatów.

Działamy ✅kompleksowo, ✅innowacyjne i ✅globalnie.

GLOBAL POST BOX SERVICE Sp. z o o. (“GPBS”) to powstała w 2013 roku spółka z siedzibą w Tychach, której głównym przedmiotem działalności jest montaż i rozstawianie paczkomatów. Wiodącym odbiorcą naszych usług jest operator pierwszej i największej sieci paczkomatów w Polsce, dla której zainstalowaliśmy do dzisiaj ponad 10000 urządzeń. Czyni to z GPBS absolutnego lidera rynku instalacji oraz obsługi technicznej tego typu urządzeń. W 2023 r. zainstalowaliśmy na terenie całego kraju 2000 paczkomatów, a pozostałe 500 urządzeń zostały przez nas rozbudowane. Organizujemy i przeprowadzamy międzynarodowe akcje montażowe oraz demontażowe. Obecnie realizujemy kontrakt montażu paczkomatów na rynkach polskim, francuskim, belgijskim, angielskim, włoskim i hiszpańskim.

  • Poczytaj o nas i dołącz do naszego Teamu!

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki i ekspansją na rynki zagraniczne, poszukujemy absolwentów studiów ekonomicznych do wzmocnienia działu controllingu.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz i raportów controllingowych
  • Analiza i kontrola kosztów operacyjnych.
  • Ścisła współpraca z działem księgowości i innymi działami firmy.
  • Miesięczne raportowanie wykonania i odchyleń od budżetu.
  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych projektów.
  • Udział w tworzeniu budżetu firmy.
  • Udział we wdrażaniu i doskonaleniu narzędzi controllingowych/raportowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunki: kontroling, ekonomia, finanse, rachunkowość).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel (tabele przestawne, funkcje zawansowane).
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia.
  • Rzetelność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.
  • Samodyscyplina, solidność i rzeczowość.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i motywacji (adekwatny do posiadanych kwalifikacji)
  • ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia wiedzy w rozwojowej branży
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • Administratorem danych osobowych jest GLOBAL POST BOX'S SERVICE sp. z o.o. 43-100 Tychy Nad Jeziorem 85, NIP: 6462932155. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GLOBAL POST BOX'S SERVICE sp. z o.o. 43-100 Tychy Nad Jeziorem 85, NIP: 6462932155 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)