SEITO LOGISTICS SP. Z O.O.

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

  • Chmielów, podkarpackie pow. tarnobrzeski

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu.

Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość.

Do współpracy poszukujemy Panie i Panów zainteresowanych podjęciem pracy jako OPERATORZY WÓZKÓW WIDŁOWYCH w Chmielowie.

Zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek aut dostawczych
  • Transport komponentów do produkcji na terenie zakładu
  • Umieszczanie komponentów w wyznaczonych lokacjach

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia operatora wózków widłowych UDT II WJO

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wypłatę nagrody za polecenie nas swojemu znajomemu, który podejmie u nas pracę,
  • Benefity w postaci: dofinansowania prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej, paczek na święta
  • PREMIE za udział w programie POLEĆ PRACOWNIKA
  • Dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Administratorem Danych Osobowych jest spółka Seito Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na stronie:

    www.seito.pl

    Informujemy, iż w Seito HR Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu obowiązuje Procedura Zgłoszeń Wewnętrznych i Podejmowania Działań Następczych, w ramach której można dokonywać zgłoszeń wewnętrznych (zgłoszeń naruszeń prawa). Z treścią procedury mogą się Państwo zapoznać na stronie:

    www.procedury.seito.pl
  • Pamiętaj proszę o poniższej klauzuli w swoim CV!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia.

    Zostałem/am również poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)