B8 Recruitment Sp. z o.o.

Specjalista ds. Rekrutacji – Umowa o Pracę – Stałe Zatrudnienie

  • Umowa o pracę
    5 000-5 500 zł netto / mies.
  • Stalowa Wola, podkarpackie pow. stalowowolski

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Dynamicznie rozwijający się zakład specjalizujący się w produkcji trofeów sportowych poszukuje Specjalisty ds. rekrutacji!

Jeśli masz doświadczenie w rekrutacji, cenisz współpracę i pozytywne nastawienie, a wspólne osiąganie celów to Twoja pasja – dołącz do nas!

Wyślij swoje CV już teraz!

Lokalizacja: Stalowa Wola

Zakres obowiązków

  • Identyfikacja wakatów: Współpraca z menedżerami w celu określenia potrzeb kadrowych.
  • Tworzenie opisów stanowisk: Przygotowanie szczegółowych opisów z wymaganiami.
  • Planowanie rekrutacji: Opracowanie planu i wybór kanałów pozyskiwania kandydatów.
  • Rekrutacja przez różne kanały: Użycie mediów społecznościowych, targów pracy itp.
  • Selekcja kandydatów: Przegląd aplikacji i wybór według kryteriów.
  • Wywiady wstępne: Rozmowy telefoniczne lub wideorozmowy.
  • Rozmowy kwalifikacyjne: Organizacja i ocena dopasowania kandydatów.
  • Ocena umiejętności: Testy techniczne i weryfikacja referencji.
  • Negocjacje: Przygotowanie ofert i ustalanie warunków zatrudnienia.
  • Onboarding: Wdrożenie i szkolenie nowych pracowników.
  • Monitorowanie rynku: Śledzenie trendów i budowanie relacji.
  • Raportowanie: Tworzenie raportów i zbieranie feedbacku.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Samodzielności i inicjatywy;
  • Chęci do dalszego rozwoju zawodowego;
  • Doświadczenia w agencji pracy (będzie dodatkowym atutem);
  • Znajomości języka angielskiego – mile widziana.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie ;
  • Pracę na miejscu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00; 9:00-17:00;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie początkowe 5000 zł netto oraz premię po okresie próbnym;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Jesteś zainteresowany/a -Aplikuj lub wyślij wiadomość " Rekruter" na telefon 790861777, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)