B8 Recruitment Sp. z o.o.

Operator montażu i produkcji - dojazd / dofinansowanie

  • Umowa o pracę tymczasową
    4 500 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Do zakładu produkcyjnego działającego w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukujemy pracowników na stanowisko Operator montażu i produkcji.

Jeśli nie masz dużego doświadczenia, ale szukasz pracy stabilnej na podstawie umowy o pracę - dobrze trafiłeś!

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska - zapewniamy dojazd z Wrocławia!

Zakres obowiązków

  • obróbka wyrobów z wtryskarek;
  • pakowanie wyrobów z wtryskarek;
  • montaż wyrobów (branża medyczna i pozamedyczna);
  • reagowanie na nieprawidłowości w procesie;
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej;
  • raportowanie realizacji planu i problemów.

Wymagania

  • podstawowa umiejętność obsługi maszyn;
  • zdolności manualne, techniczne;
  • dyspozycyjność na wszystkie 3 zmiany.

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - różni się to od zwykłej umowy o pracę tylko faktem, że jesteśmy agencją - należy się Tobie to samo co i innym ;)
  • wynagrodzenie podstawowe 4500 brutto miesięcznie;
  • premię frekwencyjno-wydajnościową - do 600 zł brutto miesięcznie;
  • pracę od poniedziałku do piątku - weekendy masz całkiem wolne;
  • pracę w systemie pracy 3 zmianowym (6-14-22) - za zmiany nocne dostajesz dodatek zgodnie z kodeksem pracy ;)
  • dofinansowanie do dojazdów do 300 zł lub dojazd autobusem pracowniczym;
  • ciekawą pracę, gdzie będziesz mógł zdobyć nowe doświadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany prześlij swoje zgłoszenie, nie wymagamy CV, ale będzie nam miło jeśli go prześlesz.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości zadzwoń pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)