• Kujawsko-Pomorskie

Audytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Audytor wewnętrzny

Mondi jest światowym liderem w branży opakowań i papieru, zatrudniającym około 26 500 osób w ponad 100 zakładach produkcyjnych w ponad 30 krajach, z kluczowymi operacjami zlokalizowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Afryce. Nasza działalność jest zintegrowana w całym łańcuchu wartości  — od zarządzania lasami i produkcji masy papierniczej, papieru i folii po opracowywanie i produkcję skutecznych rozwiązań w zakresie opakowań przemysłowych i konsumenckich. Tworzymy lepszy świat, tworząc innowacyjne rozwiązania w zakresie opakowań i papieru, które z założenia są zrównoważone.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie programów i planów prac audytowych;
  • Przeprowadzanie wywiadów, testowanie i ocena dokumentów biznesowych w ramach realizacji audytu;
  • Ocena i analiza ryzyka związanego z zarządzaniem audytowanych obszarów;
  • Przygotowywanie formalnych pisemnych raportów i prezentacji w języku angielskim;
  • Przedstawianie wniosków z audytu oraz rekomendacji kierownictwu wyższego szczebla;
  • Wspieranie innych audytorów w celu zapewnienia wymaganego poziomu jakości przeprowadzanych audytów;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z interesariuszami;
  • Opracowywanie metodologii i narzędzi dla Audytu Wewnętrznego Grupy w celu poprawy wydajności i skuteczności.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, controlling);
  • 3 lata doświadczenia operacyjnego w międzynarodowej firmie; doświadczenie w audycie będzie dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Silne umiejętności komunikacyjne, zdolność do komunikowania się na wszystkich poziomach organizacji;
  • Silne umiejętności analityczne, z łatwością przeprowadzania analiz danych i analizowania dużych ilości danych (ilościowych i jakościowych).

Oferujemy

  • Pierwsza umowa o pracę na 12 miesięcy – bez okresu próbnego
  • Kwartalny system premiowy – połączony z wynikami Twojej pracy
  • Premia świąteczna w wysokości 1900 zł
  • Bonus wakacyjny w wysokości 2300 zł
  • Współpraca z centralą firmy w projektach międzynarodowych
  • Pakiet benefitów takich jak: karta Multisport, kafeteria MyBenefit, czy pakiet medyczny LUXMED
  • Udział w Akademii Językowej
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Administratorem danych osobowych jest MONDI ŚWIECIE sp. z o.o. 86-100 Świecie Bydgoska 1, NIP: 5590000505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)