WizjaNet

Specjalista ds wdrożeń i wsparcia systemów informatycznych

  • Bielsko-Biała, śląskie

Wdrożeniowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

WizjaNet sp. z o.o. działa stabilnie od ponad 20 lat jako kameralna firma, gdzie relacje międzyludzkie są naprawdę ważne. Obecnie zatrudniamy prawie 30 osób. Zajmujemy się usługami utrzymania i promocji firm w Internecie. Posiadamy status Partnera Google. Zajmujemy się również budowaniem i wdrażaniem systemów zarządzania przedsiębiorstwami (ERP, MRP) oraz systemów dla oświaty np. mobiDziennik. Od ponad 10 lat jesteśmy laureatem Przedsiębiorstwa FairPlay. Mamy wdrożone systemy ISO 27001.

Poszukujemy pracownika, który zajmował się będzie wdrażaniem oraz wsparciem powdrożeniowym księgowych systemów informatycznych dla oświaty, których jesteśmy bezpośrednim producentem.

Zakres obowiązków

  • wdrażanie systemów informatycznych w obszarze finansowo-księgowym
  • prowadzenie opieki powdrożeniowej i koordynacja zgłoszeń serwisowych
  • przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników
  • tworzenie i uzupełnianie dokumentacji
  • wsparcie telefonicznie systemów informatycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunki najlepiej rachunkowość, ekonomia)
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości/naliczaniu płac oraz znajomość specyfiki budżetowej
  • ogólna umiejętność obsługi systemów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pisania dokumentacji, znajomość zasad ortografii i poprawnej polszczyzny
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • ciekawą pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o mocnej regionalnej renomie
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • szkolenia gwarantujące rozwój własnych kompetencji
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz system premiowy
  • uczestnictwo w ciekawych i rozwojowych projektach
  • pracę w nowoczesnym klimatyzowanym biurze w centrum miasta
  • dostęp do programu kart sportowych
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Administratorem danych osobowych jest: WizjaNet sp. z o.o., 43-300 Bielsko - Biała, ul. Legionów 26/28, NIP: 5471837042
    Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Osobie zgłaszającej chęć pracy przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do usunięcia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WizjaNet sp. z o.o., 43-300 Bielsko - Biała, ul. Legionów 26/28, NIP: 5471837042 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 25 dni)