PRP Solutions Piotr Randak

Monter Izolacji Przemyslowej Holandia

  • Holandia zagranica

Monter

Umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa agencyjna

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

PRP to polska firma rekrutacyjna z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy na holenderskim i belgijskim rynku od 2011 roku.

PRP Solutions to polska firma budowlana z bogatym doświadczeniem. Jesteśmy na rynku w Holandii oraz Belgii od 2011 roku i przez ten czas pracowało dla nas ok. 4000 monterów rusztowań oraz monterów izolacji. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej

Zakres obowiązków

  • montaż oraz demontaż izolacji na obiektach przemysłowych (rafinerie, elektrownie)
  • obróbki blacharskie

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy
  • znajomość języka obcego jest mile widziana ale nie obowiązkowa

Oferujemy

  • tygodniówki , 15-20 EUR netto
  • polską umowę z zawartymi wszystkimi składkami ZUS oraz podatkami w Polsce oraz w Holandii
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • mieszkanie oraz transport do pracy zagwarantowane i opłacane przez pracodawcę w 1os. pokojach
  • przy własnym zakwaterowaniu firma dopłaca 120 euro do stawki netto tygodniowo
  • oferujemy dodatek za użycie własnego środka transportu + kilometrówka 0.22 EUR/KM lub kartę paliwowa
  • nie narzucamy rotacji ani urlopów
  • Administratorem danych osobowych jest PRP Solutions Piotr Randak 09-400 Płock ul. Dobrzyńska 36, NIP: 7743056562. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRP Solutions Piotr Randak 09-400 Płock ul. Dobrzyńska 36, NIP: 7743056562 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 24 dni)