ADSOLUTIONS s.c. Piotr Jakubiec, Bożena Lipińska

Grafik / WEB & UX designer (projektowanie stron www)

  • Bielsko-Biała, śląskie

Grafik

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Naszą Agencję Marketingu Internetowego - Adsolutions -  tworzą specjaliści z zakresu pozycjonowania stron, prowadzenia kampanii Google Ads oraz Facebook Ads, a także Web Developerzy i Graficy. Dzięki zgranemu zespołowi jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się prowadzeniem nieszablonowych kampanii reklamowych w Internecie. SEO, SEM i tworzenie stron internetowych to nasz konik. Nie dążymy do tego, by być największą agencją, stawiamy na partnerskie relacje z Klientem, bo wiemy, że to procentuje. Obsługujemy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i średnie i małe biznesy z kraju i zagranicy. Zapraszamy do współpracy.

Z racji mnożących się projektów poszukujemy UX Designera, który sprosta naszym oczekiwaniom. Czy to właśnie Ty wzmocnisz nasz zespół? Sprawdź wymagania i aplikuj!

Zakres obowiązków

  • Projektowanie stron www i projektów webowych
  • Przygotowanie mockupów
  • Projektowanie graficzne na potrzeby kampanii digitalowych i komunikacji w social mediach
  • Inne prace graficzne

Wymagania

  • Znajomość: Figma, Adobe CC
  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym poparte portfolio
  • Umiejętność projektowania rozwiązań UX
  • Kreatywność, poczucie estetyki, znajomość trendów
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura pracy
  • Raportowanie wyników pracy

Oferujemy

  • pełen etat na umowę o pracę (lub inną preferowaną formę zatrudnienia),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę stacjonarną w biurze (w Wilkowicach, szybki dojazd z Bielska-Białej i miejscowości ościennych)
  • Administratorem danych osobowych jest Adsolutions s.c 43-365 Wilkowice ul. Parkowa 4, NIP: 9372500229. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Dodana
Wygasa (za 25 dni)