• Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

monter

Befame Sp. z o.o. - to producent szerokiej gamy mebli tapicerowanych, od prostych foteli po nowoczesne i eleganckie zestawy wypoczynkowe. Obecnie jesteśmy zaangażowani zarówno w rynek krajowy jak i zagraniczny. Zatrudniamy blisko 300 osób w zakładzie w Bielsku-Białej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Montera.

Zakres obowiązków

  • Montaż elementów meblowych oraz okuć do gotowych mebli zgodnie z obowiązującymi standardami jakości.
  • Wykonywanie montażu elementów zgodnie z instrukcjami technologicznymi i specyfikacją projektową.
  • Obsługę narzędzi ręcznych i elektrycznych (np. wkrętarek, wiertarek), w celu zapewnienia skutecznego i bezpiecznego montażu.
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP, przeciwpożarowych oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe, preferowane w kierunkach stolarskich lub pokrewnych.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz skuteczna komunikacja w ramach zespołu produkcyjnego.
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Dobre zdolności manualne, umożliwiające precyzyjne wykonywanie montażu.
  • Znajomość zasad BHP i gotowość do ich przestrzegania.
  • Chęć do nauki i rozwoju zawodowego .

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz zadań wykonywanych na stanowisku.
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (od poniedziałku do piątku).
  • Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Współpracę z doświadczonym zespołem nastawionym na wspólne osiąganie celów.
  • Szkolenia umożliwiające poszerzanie kwalifikacji i rozwój zawodowy.
  • Możliwość przyuczenia do zawodu także dla osób bez doświadczenia w branży.
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie meblarskiej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Befame Sp. z o.o. 43-300 Bielsko - Biała ul. Piekarska 130, NIP: 9372186313. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Befame Sp. z o.o. 43-300 Bielsko - Biała ul. Piekarska 130, NIP: 9372186313 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodana
Wygasa (za 11 dni)