FEBA

Czy to Twoja firma?

FEBA praca

Bielsko-Biała

Firma FEBA od 30 lat jest Producentem kostiumów kąpielowych oraz bielizny damskiej . Nasz potencjał, to wysoko wykwalifikowana kadra w 99% żeńska. Każdego roku dbamy o to, aby z zachowaniem najwyższej jakości wyrobów zaoferować Państwu niepowtarzalną kolekcję, w której każda kobieta poczuje się wyjątkowo, niezależnie od figury, wieku…

FEBA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FEBA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FEBA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FEBA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
FEBA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Żywiec
  3. Poznań
  4. Andrychów
  5. Pruszcz Gdański
  6. Katowice
  7. Ruda Śląska

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca FEBA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie - praca sezonowa

    FEBA
    • Pisarzowice
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • • praca sezonowa (od kwietnia do sierpnia) na zmianę z drugą osobą godziny (w dni robocze od 09:17:00, w soboty od 09:00 do 13:00)

      • umowa o pracę lub zlecenie

      • bardzo dobra atmosfera pracy w żeńskiej „ekipie”

      • miejsce pracy Pisarzowice okolice Bielska- Białej (dobre połączenia komunikacyjne, przystanek autobusowy tuż obok firmy)

      Zakres obowiązków

      • poszukujemy osoby zorganizowanej z miła aparycją, czerpiącą radość z kontaktu z ludźmi, którą satysfakcjonuje możliwością doradztwa i udzielania profesjonalnych porad.
      • obsługa Klienta w sklepie stacjonarnym: doradztwo, dbanie o dobry wizerunek sklepu (zmiana wystaw), sprzedaż.

        Więcej szczegółowych informacji na rozmowie kwalifikacyjnej.

      Wymagania

      • dokładność, dobra organizacja pracy

      • uczciwość, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

      • możliwość przyuczenia na dane stanowisko

      • dodatkowymi autami będą: doświadczenie na danym stanowisku, obsługa komputera i kasy fiskalnej, znajomość zasad brafittingu i merchandisingu.

      Oferujemy

      • stabilną pracę, w przyjaznej atmosferze, z profesjonalnym zespołem
      • przejrzyste warunki pracy
      • zdobywanie doświadczenia w firmiszansę rozwoju zawodowego
      • szkolenia i możliwość rozwoju
      • narzędzia niezbędne do pracy
  • Praktykant/ka / Stażysta w Dziale Marketingu

    FEBA
    • Bielsko-Biała
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Będziesz wspierać dział Marketingu w realizacji bieżących projektów i codziennych zadań, m.in. będziesz odpowiedzialna/y za wsparcie przygotowania wprowadzenia produktu na rynek.

      Wymagania

      • Student studiów magisterskich/inżynierskich, preferowane specjalności: Marketing, Zarządzanie, itp.
      • Dostępność min. 30 godzin w tygodniu
      • Dobra znajomość Excela i Photoshop
      • Komunikatywność, orientacja na pracę zespołową
      • Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze marketingu

      Oferujemy

      • Zyskasz duże doświadczenie
      • Będziesz miał/a szansę współpracować z różnymi działami w firmie, poznając specyfikę ich pracy
      • Wynagrodzenie i umowę na min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Pracodawcy w Bielsku-Białej