Czy to Twoja firma?

Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Sławomir praca

Trzęsówka

Witajcie! Jesteśmy Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Sławomir, waszym zaufanym partnerem w podróży przez wymagający krajobraz branży transportowej. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Trzęsówce w Polsce, gdzie każdego dnia wyruszamy na drogi, aby dostarczać rozwiązania transportowe dostosowane do potrzeb naszych klientów. Specjalizujemy się w przewozie osób i ładunków, co jest sercem naszej działalności. Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność i terminowość w dzisiejszym świecie, dlatego zawsze stawiamy na pierwszym miejscu jakość świadczonych przez nas usług. Choć nie możemy podzielić się z wami naszą historią czy misją, to nasze codzienne działania mówią same za siebie – jesteśmy zespołem profesjonalistów, dla których bezpieczeństwo i zadowolenie klienta są najwyższym priorytetem. Nasze usługi są skrojone na miarę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, czy potrzebujecie solidnego partnera do przewozu towarów, czy komfortowego transportu dla siebie i swoich bliskich, możecie na nas polegać. Pragniemy, aby każda podróż z nami była synonimem spokoju i efektywności. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy konkurencyjnych przewag, to nasze zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości mówi samo za siebie. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z pasją podchodzimy do każdego zlecenia. Zapraszamy do współpracy z Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Sławomir – razem możemy pokonać każdą drogę.

Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Sławomir najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Sławomir

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Sławomir

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Sławomir

Siedziba główna

Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Sławomir poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Sławomir - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadrowo-płacowych

    Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Sławomir
    • Trzęsówka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie zadań kadrowo-płacowych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)
      • Inne wymagania: Wymagane umiejętności i wiedza z zakresu kadr i płac, chęci do pracy, wymagane minimur 1 rok doświadczenia w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną