Czy to Twoja firma?

MINAKSHI SHARMA AMERICAN SCHOOL OF WROCLAW praca

Wrocław

Witajcie w MINAKSHI SHARMA AMERICAN SCHOOL OF WROCLAW, miejscu, gdzie edukacja i opieka nad dziećmi łączą się z międzynarodowym standardem i innowacyjnością. Od naszego założenia w sierpniu 2011 roku, konsekwentnie budujemy przestrzeń, w której każde dziecko może rozwijać się w dwujęzycznym środowisku, począwszy od żłobka, przez przedszkole, aż po szkołę podstawową i średnią.

Nasza siedziba przy ulicy Partynickiej we Wrocławiu to coś więcej niż tylko budynek – to nowoczesny kompleks edukacyjny, wyposażony w basen, wielofunkcyjną halę sportową, place zabaw, salę IT i laboratorium. Dbamy o to, by nasze klasy były przestronne i kolorowe, tworząc przyjazne i stymulujące środowisko do nauki i zabawy.

Z dumą oferujemy szeroki wachlarz usług edukacyjnych, w tym pozaszkolne formy edukacji sportowej i artystycznej oraz naukę języków obcych. Nasza działalność wspomagająca edukację to nie tylko tradycyjne zajęcia, ale również inicjatywy artystyczne i rozrywkowe, które rozwijają kreatywność i pasje naszych uczniów.

Jesteśmy szkołą, która nieustannie wprowadza świeże pomysły i innowacje do naszego programu nauczania, co czyni nas liderem w dwujęzycznej edukacji. Zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli – zarówno polskich, jak i natywnych anglojęzycznych – dbając o to, by stosunek liczby uczniów do nauczycieli był optymalny i sprzyjał indywidualnemu podejściu.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko nowoczesne udogodnienia, ale przede wszystkim zaangażowanie w tworzenie bezpiecznego i inspirującego miejsca, gdzie każde dziecko może odkrywać świat i rozwijać swoje umiejętności. Wierzymy, że nasza szkoła to przestrzeń, w której przyszłe pokolenia będą kształtować swoją wiedzę i charakter, gotowe do podjęcia wyzwań globalnego świata.

Zapraszamy do MINAKSHI SHARMA AMERICAN SCHOOL OF WROCLAW – miejsca, gdzie edukacja jest pasją, a każdy dzień to nowa przygoda w nauce i odkrywaniu.

MINAKSHI SHARMA AMERICAN SCHOOL OF WROCLAW najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MINAKSHI SHARMA AMERICAN SCHOOL OF WROCLAW

Praca alert - powiadomienia

Praca MINAKSHI SHARMA AMERICAN SCHOOL OF WROCLAW

Mapa MINAKSHI SHARMA AMERICAN SCHOOL OF WROCLAW

Siedziba główna

MINAKSHI SHARMA AMERICAN SCHOOL OF WROCLAW poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MINAKSHI SHARMA AMERICAN SCHOOL OF WROCLAW
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca MINAKSHI SHARMA AMERICAN SCHOOL OF WROCLAW - oferty archiwalne

  • Kierowca busa osobowego

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przywożenie i odwożenie dzieci do szkoły, dbanie o powierzony samochód.
      Oferta dostępna w sali F.
      Kontakt z pracodawcą - osobisty, tel.: 536 567 670.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie: minimum średnie, staż pracy: brak wymagań, prawo jazdy kat. B, sprawne i bezpieczne prowadzenie busa osobowego - przewóz dzieci, podstawowa znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: (3000-3500 zł netto)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu i okolicy