Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
CENTRUM SZKUTNIK Leokadia Szkutnik opinie
Czy to Twoja firma?
Zgłoś naruszenie
Zgłoszenie treści naruszających zasady i spamu na Aplikuj.pl
Dane tylko do wglądu redakcji.
Opinie pracowników o firmie CENTRUM SZKUTNIK Leokadia Szkutnik (0)
Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować treści opinii od pracowników.
Zasady dodawania opinii
Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.
NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:
- będzie łamać polskie prawo
- będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
- będzie niemerytoryczna
- będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.
Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.
Jak wygląda praca w firmie CENTRUM SZKUTNIK Leokadia Szkutnik w Obora? Na razie nie ma żadnych opinii pracowników. Jeżeli możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach - dodaj komentarz i pomóż innym ocenić warunki pracy.
Opinie o firmie CENTRUM SZKUTNIK Leokadia Szkutnik (5)
4.8
Na podstawie 112 ocen z Google.
![]()
Marta Boniakowska
Na koniec sierpnia roboliśmy tam wesele i poprawiny. Przepiękna sala, jedzenie obłędne a obsluga na najwyższym poziomie. Klimatyzacja, łazienki, oświetlenie wszystko bez zarzutów. Mieliśmy ślub cywilny plenerowy na terenie obiektu, piękna pergola, bardzo dużo zielonego terenu na którym później rozłożyła się animatorka dla dzieci. Wynajęliśmy również wszystkie pokoje gościnne. Bardzo ładne, czyste, zadbane. Nie mogliśmy wybrać lepszego miejsca na wesele. Goście byli pod wrażeniem. Bardzo polecamy!
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Mateusz Sienkiewicz
Pokoje ładne, niestety bez klimatyzacji. W cieplejsze dni ciężko o ochłodę. Podłoga na korytarzu skrzypi i słychać każdego przechodzącego gościa. Obsługa uwija sie jak mróweczki i niczego nie brakuje. Teren ładny, zadbany i ogrodzony.
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Maciej Frączek
Urokliwe miejsce z dobrym dojazdem. Miła obsługa, pokoje z fajnym podziałem na część sypialną i dzienną i przepyszne jedzenie, zwłaszcza śniadania.
Dodano: 3 miesiące temu
![]()
Aneta Dolinska
Stawiam zdecydowanie 5 gwiazdek Miejsce super klimat sala wszystko na plus Organizowaliśmy chrzciny i z niczym nie było problemu goście zachwyceni miejscem jak i terenem dookoła. Na mapie Lubina zdecydowanie brakuje takich miejsc jak to. Na pewno nie będzie to ostatnia nasza impreza tutaj. Kontakt z właścicielem super z niczym nie ma problemu. Aaa no i najważniejsze jedzonko smaczne sprawnie podawane jednym słowem rewelacja. Gorąco polecamy
Dodano: 7 miesięcy temu
![]()
Zdzisław DOMIRSKI
Wspaniały ośrodek nowocześnie urządzony. Pasuje do każdej imprezy. Jakością posiłków potrafią zaczarować
Dodano: 4 miesiące temu
Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych
negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.12.2025
Dane firmowe i kontaktowe CENTRUM SZKUTNIK Leokadia Szkutnik
- Pełna nazwa
- CENTRUM "SZKUTNIK" Leokadia Szkutnik
- Adres rejestrowy
- ul. Lubińska 36a 59-335 Obora
- NIP
- 6921589551
- REGON
- 390967458
- Forma prawna
- jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
- Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
- 21.02.2014
- Status indywidualnej działalności gospodarczej
- AKTYWNY
Profil działalności - kody PKD
Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi
- 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
- 56.10.B Ruchome placówki gastronomiczne
- 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
- 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna
- 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów
Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca
- 81.30.Z Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni
Uprawnienia
- 2024-05-10, 2029-05-09, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5 % zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży, sala konferencyjno-bankietowa w Oborze, Urząd Gminy Lubin
- 2024-05-10, 2029-05-09, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18% zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży, sala konferencyjno-bankietowa w Oborze, Urząd Gminy Lubin
- 2024-05-10, 2029-05-09, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży, sala konferencyjno-bankietowa w Oborze, Urząd Gminy Lubin