Czy to Twoja firma?

DP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Warszawa

Witajcie w świecie Domino's Pizza, gdzie pasja do tworzenia wyjątkowych smaków i dostarczania radości naszym klientom jest w centrum tego, co robimy. Nasza historia zaczęła się w 1960 roku, a od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać Wam, naszym klientom, pizzę, która zawsze smakuje tak, jakby była przygotowana w domu.

Nasze pierwsze kroki na polskim rynku stawialiśmy w 2011 roku, otwierając drzwi naszego lokalu w Warszawie. Od tego czasu DP Polska SA, dumny posiadacz licencji Master Franchise, stał się częścią globalnej rodziny Domino's Pizza, będąc jednocześnie częścią DP Poland PLC, firmy o ugruntowanej pozycji na londyńskiej giełdzie.

Specjalizujemy się w tworzeniu pizzy, która jest symbolem naszej dbałości o jakość. Każdy kawałek, który do Was trafia, jest przygotowany ze świeżych, oryginalnych składników, bo wiemy, że tylko w ten sposób możemy zapewnić Wam niezapomniane doznania kulinarne. Nasza oferta to nie tylko pizza – to doświadczenie, które łączy nas z Wami poprzez e-commerce i szybką dostawę, dostosowaną do współczesnych potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że nasz zespół, liczący od 201 do 500 pracowników, każdego dnia wkłada serce w to, co robi, byście Wy mogli cieszyć się smakiem i jakością, które są synonimem marki Domino's Pizza. Nasza obecność na ponad 75 rynkach świata świadczy o tym, że nasza miłość do pizzy przekracza granice i łączy ludzi niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Jako Domino's Pizza, jesteśmy zobowiązani do ciągłego rozwoju i innowacji, aby nasza oferta zawsze odpowiadała na Wasze oczekiwania. Chociaż nie możemy teraz podzielić się z Wami naszymi wartościami czy misją, to zapewniamy, że każdy dzień w naszej pracy to krok do bycia lepszymi i dostarczania Wam, naszym klientom, produktów i usług, które sprawią, że chwile spędzone z naszą pizzą będą wyjątkowe.

Zapraszamy do wspólnego celebrowania smaku i jakości, które są fundamentem Domino's Pizza. Razem tworzymy historię, która każdego dnia jest pisana na nowo – historię pełną smaku, radości i zaangażowania. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej podróży.

DP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn hotelarstwo / gastronomia / turystyka zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy DP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Adres rejestrowy

DP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
DP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca DP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Dostawca

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Dostarczanie potraw do klientów na skuterze firmowym. Dwuzmianowy system pracy w godz. 10-24 również święta i weekendy, wynagrodzenie miesięczne co najmniej 3152 zł brutto. WAŻNE- jeżeli osoba urodziła się przed marcem 1995 roku- NIE WYMAGANE jest prawo jazdy, osoby urodzone później muszą posiadać prawo jazdy B lub AM.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych lub chęć wyrobienia;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/h, wynagrodzenie miesięczne co najmniej 3152,00 zł
  • Młodszy kierownik restauracji

    • Wrocław
    • pełny etat

      Zarządzanie lokalem gastronomicznym.
      praca w godzinach od 10.00-00.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Doświadczenie na stanowisku
      • Inne wymagania: Sala G Wykształcenie średnie ogólnokształcące staż pracy 2 miesiące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dostawca

    • Poznań

      dostarczanie potraw do klientów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: praca dwuzmianowa również w weekendy, mile widziana księżeczka sanepidarno-epidemiologiczna.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Warszawie