ANTEO

Czy to Twoja firma?

ANTEO praca

Ruda Śląska

Jesteśmy ANTEO, Twoim zaufanym partnerem w świecie telekomunikacji bezprzewodowej. Nasza podróż rozpoczęła się w 2007 roku w Rudzie Śląskiej, kiedy to dwóch braci Banach postanowiło przekształcić swoją pasję i wizję w rzeczywistość. Od tamtego czasu, nieustannie rozwijamy się, by sprostać wyzwaniom nowoczesnego świata i potrzebom naszych klientów. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze operatorów sieci komórkowej oraz firm, które, tak jak my, wierzą w potęgę komunikacji. Nasze usługi obejmują budowę stacji bazowych, utrzymanie sieci oraz instalacje telekomunikacyjne. Z dumą możemy powiedzieć, że nasz zespół to ponad 100 kreatywnych profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serca w to, co robią. Nasza ekspansja na rynki międzynarodowe, w tym Irlandię, Wielką Brytanię oraz Niemcy, jest świadectwem naszego zaangażowania i dążenia do doskonałości. W ANTEO, innowacja idzie w parze z jakością. Nasze Laboratorium Badawcze, z akredytacją PCA, prowadzi badania pola elektromagnetycznego, które są kluczowe dla bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony ludzi i środowiska. Rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to fundament naszej działalności. Dlatego też, każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem. Nasz doświadczony zespół zapewnia kompleksowe podejście do każdego zadania, od akwizycji, przez projektowanie, aż po budowę i uzyskiwanie pozwoleń na użytkowanie. W ANTEO, jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Wciąż szukamy nowych rozwiązań, by być o krok przed oczekiwaniami naszych klientów i zapewniać usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej historii sukcesu i razem z nami tworzył przyszłość telekomunikacji.

ANTEO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ANTEO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANTEO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 01.12.2023

Mapa ANTEO

Siedziba główna

ANTEO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ANTEO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ruda Śląska
  2. Wrocław
  3. Katowice
  4. Warszawa
  5. Kraków
  6. Bydgoszcz
  7. Gliwice
  8. Bielsko-Biała
  9. Kędzierzyn-Koźle
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca ANTEO - oferty archiwalne

  • Monter/instalator - branża telekomunikacyjna

    ANTEO
    • 7 000-15 000 zł / mies.
    • Śląskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • W związku z podpisaniem nowych kontraktów, prowadzimy rekrutację na stanowisko MONTER/INSTALATOR do pracy na terenie Polski (woj. śląskie, opolskie, małopolskie) oraz wschodnich Niemiec i Holandii - praca od poniedziałku do piątku, na weekendy powrót do domu.

      Szukamy zarówno pracowników etatowych, jak również firm podwykonawczych do stałej współpracy.

      Zakres obowiązków

      - montaż i instalacja systemów antenowych na wieżach kratowych bądź konstrukcjach dachowych,

      - modernizacja konstrukcji stalowych pod systemy antenowe,

      - montaż poziomy i pionowy wież kratowych,

      - montaż anten,RRU, szaf sterujących oraz podłączenie do nich pełnego okablowania,

      - dokumentacja zdjęciowa.

      Wymagania

      - doświadczenie w branży telekomunikacyjnej i/lub budowlanej,

      - wysoka sprawność fizyczna (praca na wysokości pow. 3 m.),

      - gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

      - minimum dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

      - prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      - wysokie wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania, umiejętności i wyników pracy;

      - umowę o pracę na czas nieokreślony (dla pracowników) lub ciągłość zleceń (dla podwykonawców),

      - możliwość ciągłego samorozwoju;

      - pracę w młodym, dynamicznym zespole;

      - udział w imprezach integracyjnych,

      - prywatną opiekę medyczną,

      - możliwość udziału w programie Multisport.

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej