Czy to Twoja firma?

Z-REM sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj, pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy, Przedsiębiorstwa Remontowo-Produkcyjnego „ZK-REM”. Nasza podróż rozpoczęła się w 1998 roku, kiedy to wyłoniliśmy się ze struktur Zakładów Koksowniczych „Zdzieszowice”. Od tamtej pory nieustannie się rozwijamy, mając na uwadze naszą misję – zaspokajanie potrzeb i spełnianie oczekiwań naszych klientów w zakresie kompleksowej realizacji projektów.

Jesteśmy dumni z naszej siedziby w Warszawie, gdzie jako specjaliści w branży budowlanej, skupiamy się na wznoszeniu budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Nasze usługi są kompleksowe i skierowane do przemysłu ciężkiego – od koksowniczego po chemiczny. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości, które są wynikiem naszego własnego „know-how”.

Nasza strategia opiera się na uczciwości i profesjonalizmie. To one są naszymi przewodnimi wartościami i stanowią o naszej wyjątkowości na rynku. Jesteśmy firmą, która słucha i rozumie potrzeby naszych klientów, a nasze działania są zawsze ukierunkowane na ich zadowolenie.

Z dumą możemy powiedzieć, że nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo przynosi efekty – od 2012 roku utrzymujemy zerowy wskaźnik częstości wypadków, co jest dowodem na to, że jakość i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem.

Nasze usługi obejmują generalne realizatorstwo inwestycji, prefabrykację i montaż aparatów, maszyn i urządzeń, a także remonty, modernizacje i konserwacje linii technologicznych. Nie ograniczamy się jednak do granic naszego kraju – z sukcesem pozyskujemy kontrahentów zagranicznych, co świadczy o naszej stabilności i międzynarodowym uznaniu.

W ZK-REM wierzymy, że nasze doświadczenie, połączone z ciągłym dążeniem do doskonałości, pozwala nam na tworzenie wartości, które przekładają się na sukcesy naszych klientów. Zapraszamy Cię, abyś stał się częścią tej historii sukcesu i doświadczył profesjonalizmu, który wpisany jest w DNA naszej firmy.

Z-REM SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy Z-REM SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Z-REM SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Z-REM SP. Z O.O.

Adres rejestrowy

Z-REM SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Z-REM SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Tynkarz

    Z-REM SP. Z O.O.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Praca na agregacie tynkarskim Kaleta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Tynkarz
      • Inne wymagania: Wymagane roczne doswiadczenie zawodowe jako tynkach oraz posiadanie umiejetnosci tynkarskich. Wymagane doświadczenie przy wykonywaniu tynków maszynowych gipsowych lub cementowo-wapiennych. Praca na agregacie tynkarskim Kaleta. Praca na terenie Warszawy. Możliwość zakwaterowania. Co tydzień zaliczki. Kontakt: zremont1@gmail.com, tel: 791922770

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 8 600 PLN
  • Tynkarz

    • Warszawa
    • pełny etat

      wykonywanie tynków cementowo-wapiennych oraz gipsowych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Tynkarz (wymagany staż - lata: 1)
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie minimum 1 rok. Systematyczność, rzetelność oraz dokładność. Możliwość zakwaterowania. Praca przez cały rok wyłącznie na terenie Warszawy. Obowiązki: wykonywanie tynków cementowo-wapiennych oraz gipsowych. Kontakt: tel: 791922770, email: zremont1@gmail.com

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Akordowy
  • Pomocnik tynkarza

    • 6 000 zł / mies.
    • Warszawa

      - pomoc w pracach tynkarskich

      Wymagania

      • Inne wymagania: umiejętności tynkarskie, 1 rok doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - pomoc w pracach tynkarskich [Zgłoszenia: zremont1@gmail.com, 791 922 770]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Pracodawcy w Warszawie