Czy to Twoja firma?

SALON FRYZJERSKI CHMARA WIOLETTA praca

Kołobrzeg

Witaj w Salonie Fryzjerskim Chmara Wioletta, miejscu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy strzyżenie i modelowanie staje się dziełem sztuki. Nasza historia w Kołobrzegu sięga wielu lat wstecz, co czyni nas jednym z najstarszych salonów fryzjerskich w tym malowniczym mieście. Z dumą podkreślamy, że jesteśmy znani z łatwej dostępności terminów, co pozwala naszym klientom cieszyć się pięknymi fryzurami bez niepotrzebnego oczekiwania.

Specjalizujemy się w usługach fryzjerskich zarówno dla klientów damskich, jak i męskich, oferując szeroki zakres technik strzyżenia, stylizacji i pielęgnacji włosów. Nasze podejście do każdego klienta jest indywidualne, a nasza praca to połączenie pasji, doświadczenia i ciągłego doskonalenia umiejętności. Dbamy o to, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne pozytywne opinie i rekomendacje naszych zadowolonych klientów.

Jako jeden z najstarszych salonów w Kołobrzegu, jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku. Nasza konkurencyjna przewaga wynika nie tylko z wieloletniego doświadczenia, ale także z zaangażowania w poszukiwanie nowych trendów i technik, które mogą wzbogacić naszą ofertę. Mimo że nie możemy podzielić się z Wami wszystkimi detalami naszej historii czy misji, to nasza codzienna praca i zaangażowanie w każdego klienta mówią same za siebie.

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze możecie Państwo oddać się w ręce naszych specjalistów. Zadbamy o to, aby każda wizyta była dla Was momentem relaksu i odnowy, a wyjście z naszego salonu było równoznaczne z poczuciem piękna i pewności siebie. Dołączcie do grona naszych zadowolonych klientów i poczujcie magię zmian, które dla Was przygotowaliśmy.

SALON FRYZJERSKI CHMARA WIOLETTA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Kołobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy SALON FRYZJERSKI CHMARA WIOLETTA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SALON FRYZJERSKI CHMARA WIOLETTA

Mapa SALON FRYZJERSKI CHMARA WIOLETTA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
SALON FRYZJERSKI CHMARA WIOLETTA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Kołobrzeg
  5. Szczecin
  6. Zlotów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca SALON FRYZJERSKI CHMARA WIOLETTA - oferty archiwalne

  • Fryzjer/ka

    • 2 800 zł / mies.
    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Strzyżenie damsko-męskie, koloryzacja, modelowanie włosów, zabiegi pielęgnacyjne, trwała ondulacja, obliczanie, przyjmowanie należności za wykonaną usługę oraz rejestracja na kasie fiskalnej, sterylizacja i czyszczenie sprzętu. Praca w Kołobrzegu, dwuzmianowa w godz. 8-15, 11-18, w soboty w godz. 8-13

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: fryzjer
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe min. 6 m-cy w ostatnich 2 latach, sprawna obsługa kasy fiskalnej, nowoczesne strzyżenie, koloryzacja, umiejętność czyszczenia i sterylizacji sprzętu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kołobrzegu