IT CONNECT Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

IT CONNECT sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy IT CONNECT – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie outsourcingu i offshoringu. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2007 roku, choć nasze korzenie sięgają jeszcze 2002 roku, kiedy to działaliśmy jako Mańkowski Consulting. Z biegiem lat rozwinęliśmy się w dynamiczną firmę z siedzibą w sercu Warszawy, zatrudniającą od 201 do 500 specjalistów, którzy codziennie wkładają swoje serca w to, co robią.

Nasza oferta skupia się na trzech kluczowych obszarach: outsourcingu, rekrutacji oraz outplacementu. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować naszym klientom elastyczne rozwiązania, które są dostosowane do ich unikalnych potrzeb. Rozumiemy, że każda organizacja jest inna, dlatego nasze usługi są tak zróżnicowane i spersonalizowane.

W IT CONNECT stawiamy na innowacje i jakość. Nasze metody rekrutacji są zgodne z międzynarodowymi standardami, a nowoczesne narzędzia i kanały komunikacji pozwalają nam dotrzeć do najlepszych talentów na rynku. Jesteśmy członkami Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji, co świadczy o naszym zaangażowaniu w tworzenie pozytywnych doświadczeń zarówno dla kandydatów, jak i pracodawców.

Zdajemy sobie sprawę, że sukces w biznesie to nie tylko wyniki finansowe, ale przede wszystkim ludzie i relacje, które z nimi budujemy. Dlatego też cenimy sobie długofalową współpracę z naszymi klientami i kandydatami. Gwarantujemy, że w przypadku niespełnienia oczekiwań, ponownie podejmiemy się poszukiwań kandydata bez dodatkowych opłat.

W IT CONNECT wierzymy, że odpowiedzialność i zaufanie to fundamenty trwałego sukcesu. Nasze podejście do biznesu opiera się na transparentności i uczciwości, co przekłada się na silne i długotrwałe relacje z naszymi partnerami.

Zapraszamy do współpracy z IT CONNECT – razem możemy osiągnąć więcej. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Twój biznes i pomóc Ci znaleźć idealne rozwiązania, które pozwolą Ci rozwijać się i osiągać zamierzone cele.

IT CONNECT Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika zarządzanie / dyrekcja budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy IT CONNECT Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IT CONNECT Sp. z o.o.

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 01.12.2023

Mapa IT CONNECT Sp. z o.o.

Siedziba główna

IT CONNECT Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca IT CONNECT Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inspektor budowlany

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukiwany Inspektor budowlany

      Inspektor budowlany

      Obowiązki

      • Przygotowanie zakresów prac.
      • Przygotowanie wycen inwestorskich.
      • Sprawdzanie wycen przesłanych przez Wykonawców.
      • Proponowanie rozwiązań zamiennych tańszych, łatwiejszych do realizacji.
      • Sprawdzanie wycen na prace utrzymaniowe/konserwacje.
      • Przekazanie placu budowy i nadzór nad prowadzonymi pracami.
      • Rozliczenie zadań.
      • Sprawdzanie dokumentacji technicznej.
      • Przygotowanie opinii technicznych.
      • Udział w negocjacjach z firmami.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe inżynier budowlany (mile widziane).
      • Uprawnienia budowlane w zakresie nadzorowania, kierowania robotami budowlanymi.
      • Doświadczenie w zakresie nadzoru nad pracami budowlanymi (minimum 3 lat)– obsługa budynków.
      • Praca na wysokościach (sporadycznie dachy budynków).
      • Znajomość, prawa budowlanego.
      • Znajomość programu do kosztorysowania ZUZIA.
      • Prawo jazdy kategorii B (korzystanie z aut służbowych).
      • Możliwość dostosowania godzin i czasu pracy do aktualnych potrzeb.
      • Pozytywne podejście i kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
      • Umiejętność sporządzania wycen inwestorskich, kontroli przesłanych wycen.
      • Kontrolowanie zgodność realizowanego projektu budowlanego z obowiązującymi normami, jak również jakości robót i materiałów
      • Umiejętność rzeczowej argumentacji.

      Oferujemy

      • Rozpoczęcie współpracy od zaraz
      • Pracę dla jednego z liderów branży Telco
      • Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów.
      • Długotrwałe zatrudnienie
      • Obszar działania - całe województwa dolnośląskie, opolskie, świętokrzyskie i Łódzkie

Pracodawcy w Warszawie