Amber Glass

Czy to Twoja firma?

Amber Glass praca

Chorzów

Prężnie rozwijająca się firma z tradycjami działająca na rynku szkła budowlanego poszukuje osoby do pracy na stanowisku pracownik magazynu.

Chcesz poznać nas lepiej? Odwiedź naszą stronę internetową www.amberglass.pl

Oferty pracy Amber Glass

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Amber Glass

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Amber Glass

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Amber Glass
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Chorzów
  3. Warszawa
  4. Kraków
  5. Poznań
  6. Bytom
  7. Ruda Śląska
  8. Siemianowice Śląskie
  9. Wrocław
  10. Piekary Śląskie

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Amber Glass - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynu

    Amber Glass
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Kompletowanie zleceń, załadunek i rozładunek towarów

      Wymagania

      • Zaangażowanie, punktualność
      • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
      • Gotowość do pracy w trybie zmianowym
      • Mile widziana umiejętność obsługi wózków widłowych i suwnic

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia
      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w nowoczesne technologie

Pracodawcy w Chorzowie