Czy to Twoja firma?

MPM DEVELOPMENT sp. z o.o. praca

Namysłów

Jesteśmy MPM Development, firma z siedzibą w malowniczym Namysłowie, która od 2008 roku nieustannie podnosi poprzeczkę w branży usług budowlano-remontowych. Nasza pasja do tworzenia przestrzeni mieszkalnych, biurowych, handlowych i przemysłowych jest widoczna w każdym projekcie, który z dumą sygnujemy naszym nazwiskiem.

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, gdzie każdy dom i mieszkanie jest dla nas szansą na stworzenie czegoś wyjątkowego. Nasze inwestycje deweloperskie to nie tylko budynki, ale przemyślane społeczności, które ożywają dzięki ludziom, którzy w nich zamieszkują. Rozumiemy, że dom to nie tylko ściany i dach, ale miejsce, gdzie tworzą się wspomnienia.

Jakość i innowacja to dla nas nie puste słowa. Wysoki standard wykończenia to nasza wizytówka, a oferowane pakiety wykończeniowe dostępne w dwóch standardach i trzech stylach pozwalają naszym klientom na dopasowanie przestrzeni do własnych potrzeb i marzeń. Zależy nam, aby każdy detal był dopracowany do perfekcji.

Rozumiemy również, jak ważna jest funkcjonalność po zakończeniu budowy. Dlatego w naszej ofercie znajduje się zarządzanie najmem oraz wynajem mieszkań, co sprawia, że nasi klienci mogą cieszyć się bezproblemową inwestycją przez lata.

Nasza historia to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim zakończone sukcesem projekty i zadowolenie naszych klientów. To oni są naszą najlepszą wizytówką i motywacją do dalszego rozwoju. Jesteśmy dumni, że mogliśmy dotychczas zrealizować sześć inwestycji, które teraz tętnią życiem.

W MPM DEVELOPMENT wierzymy, że nasza praca to coś więcej niż tylko budowanie ścian. To kreowanie przestrzeni, w której nasi klienci będą realizować swoje życiowe cele. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy stworzyć miejsce, które będzie nie tylko domem, ale częścią większej historii.

MPM DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MPM DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MPM DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • DEKARZ

    Techvisie B.V.
    • Holandia
    • umowa agencyjna
    • rekrutacja zdalna
    Polecana
    Dodana
  • Cieśla-Zbrojarz/ Brygada / Budowlaniec

    Spec Bau Polska Sp. z o.o.
    • Zawiercie
    • umowa o pracę
    Popularna
    Dodana
  • Inżynier budowy

    Zakład Techniczno-Budowlany Polbau
    • Opole
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa MPM DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MPM DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MPM DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy

    MPM DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Nysa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie inwestycji w Nysie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
      • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną