Czy to Twoja firma?

BIURO RACHUNKOWE ENIGMA GRAŻYNA STĘPIEŃ praca

Wrocław
BIURO RACHUNKOWE ENIGMA GRAŻYNA STĘPIEŃ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy BIURO RACHUNKOWE ENIGMA GRAŻYNA STĘPIEŃ

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO RACHUNKOWE ENIGMA GRAŻYNA STĘPIEŃ

  • Kadry i płace

    BIURO RACHUNKOWE ENIGMA GRAŻYNA STĘPIEŃ
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIURO RACHUNKOWE ENIGMA GRAŻYNA STĘPIEŃ

Siedziba główna

BIURO RACHUNKOWE ENIGMA GRAŻYNA STĘPIEŃ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIURO RACHUNKOWE ENIGMA GRAŻYNA STĘPIEŃ - oferty archiwalne

  • Księgowa

    • Wrocław
    • Zakres obowiązków

      Księgowanie dokumentów,uzgadnianie ewidencji z kontami księgo głównej, potwierdzanie , uzgadnianie sald, dekretacja dokumentów , sporzadzanie deklaracji, PIT, Vat, JPK.
      Kontakt z pracodawcą: 501-257-316 Pani Grażyna Stepień .
      Forma umowy: umowa o pracę na okres próbny, następnie umowa o pracę na czas nieokreslony. Miejsce pracy: Wrocław ul. Tęczowa 57
      Oferta w sali: E

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie ( minimum) staż pracy dwa lata w zawodzie księgowego znajomość obsługi komputera w zakresie Exel, Word Podstawowa znajomość ustawy rachunkowości , komuniktywność , umiejętnośc prowadzenia rozmów z kontrahentami.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu