Czy to Twoja firma?

Instytut Psychiatrii i Neurologii praca

Warszawa

W sercu Warszawy, przy ulicy Jana III Sobieskiego 9, znajduje się miejsce, które od lat jest synonimem zaufania i profesjonalizmu w dziedzinie psychiatrii i neurologii - to my, Instytut Psychiatrii i Neurologii. Jesteśmy dumni, że pacjenci oceniają nas jako "Dobrą" placówkę, przyznając nam średnią ocenę na poziomie 7,7/10. To dla nas dowód na to, że nasze zaangażowanie i ciągła praca nad jakością usług przynoszą realne efekty. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym pomoc doraźną oraz świadczenia udzielane bezpośrednio na miejscu w naszym instytucie. Rozumiemy, jak ważne jest szybkie i skuteczne reagowanie w sytuacjach kryzysowych, dlatego zawsze staramy się być dostępni dla naszych pacjentów, kiedy nas najbardziej potrzebują. Opinie tych, którzy skorzystali z naszych usług, są dla nas niezwykle cenne. Z dumą przyjmujemy pozytywne recenzje na platformach takich jak Google.pl, gdzie uzyskaliśmy ocenę 3.2/5, oraz Znanylekarz.pl, gdzie nasza ocena wynosi 4.5/5. Każda opinia jest dla nas impuls do dalszego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Jesteśmy świadomi, że zaufanie, jakim nas obdarzacie, jest wynikiem nie tylko naszej wiedzy i doświadczenia, ale także empatii i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. To właśnie ludzkie podejście i profesjonalizm stanowią o sile naszej marki. Nasza misja i wartości kierują nami każdego dnia, choć nie zostały one tutaj sprecyzowane. Możemy jednak zapewnić, że każdy członek naszego zespołu jest zobowiązany do działania z najwyższą starannością i poszanowaniem dla potrzeb naszych pacjentów. Zapraszamy do Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, gdzie profesjonalizm łączy się z ludzkim podejściem, a doświadczenie i wiedza tworzą przestrzeń bezpieczeństwa i wsparcia. Jesteśmy tutaj, aby pomagać i wspierać na każdym etapie leczenia.

Instytut Psychiatrii i Neurologii najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy hr / kadry sektor publiczny / służby mundurowe medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Instytut Psychiatrii i Neurologii

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Instytut Psychiatrii i Neurologii

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Instytut Psychiatrii i Neurologii

Siedziba główna

Instytut Psychiatrii i Neurologii poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Instytut Psychiatrii i Neurologii
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Plonsk
  3. Bydgoszcz
  4. Bielsko-Biała
  5. Olsztyn
  6. Jozefów
  7. Mława
  8. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Instytut Psychiatrii i Neurologii - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy/placowy

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie terenu zewnętrznego IPiN: zamiatanie terenu, koszenie trawnika, odśnieżanie terenu, wywożenie śmieci, transport odpadów komunalnych i medycznych, praca kosiarką spalinową i nożycami spalinowymi.
      godziny pracy: 6:00 : 14:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie