Czy to Twoja firma?

XL ENERGY MARKETING Spółka z o.o. praca

Warszawa

Od momentu naszego powstania w roku 2000, XL Energy Marketing Sp. z o.o. prężnie rozwija się na arenie międzynarodowej, oferując naszym klientom nie tylko produkt, ale przede wszystkim doświadczenie pełne energii i witalności. Nasza siedziba znajduje się w sercu Polski – w Warszawie, skąd zarządzamy produkcją i dystrybucją naszego flagowego produktu – XL Energy Drink.

Nasze początki sięgają dwóch dekad wstecz, kiedy to z pasją i wizją stworzyliśmy markę, która dziś jest rozpoznawalna na całym świecie. W 2008 roku otworzyliśmy nowoczesny zakład produkcyjny, który stał się sercem naszej działalności. Zatrudniamy między 51 a 200 pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoją energię w tworzenie produktu, który ma za zadanie zapewnić naszym konsumentom siłę, witalność oraz poprawę koncentracji.

Nasza misja to nie tylko produkcja napojów energetycznych, ale przede wszystkim pragnienie, aby każdy łyk XL Energy Drink był krokiem do lepszego samopoczucia. Wierzymy, że nasze produkty mają moc zmieniania codzienności w pozytywny sposób, dlatego nieustannie dążymy do perfekcji w smaku i jakości, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci w ponad 70 krajach – od Europy Zachodniej i Południowej, przez Stany Zjednoczone, aż po Japonię oraz kraje arabskie i afrykańskie.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą markę. Wysoka motywacja, kreatywność i zaangażowanie pracowników to nie tylko puste słowa, ale codzienna praktyka, która pozwala nam rozwijać się i zdobywać coraz to nowe rynki. XL Energy Marketing to synonim innowacji i jakości, a nasz sukces na wielu światowych rynkach jest tego najlepszym dowodem.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Nasza ambicja to zdobycie pozycji lidera na światowym rynku napojów energetycznych, a każdy kolejny krok przybliża nas do realizacji tego celu. Zapraszamy Was do świata XL Energy Drink, gdzie energia i smak idą w parze z doskonałą jakością. Razem możemy więcej – dołącz do naszej energetycznej społeczności!

XL ENERGY MARKETING Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media media / pr / reklama / marketing administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy

Oferty pracy XL ENERGY MARKETING Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca XL ENERGY MARKETING Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa XL ENERGY MARKETING Spółka z o.o.

Siedziba główna

XL ENERGY MARKETING Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
XL ENERGY MARKETING Spółka z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Działdowo
  3. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca XL ENERGY MARKETING Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromechanik-mechanik

    • Mława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kontrola pracy maszyn i urządzeń na produkcji, usuwanie awarii, udział w planowanych remontach i konserwacjach, prowadzenie dziennika DUR

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektromechanik, mechanik, elektryk
      • Inne wymagania: umiejętność samodzielnego diagnozowania awarii i usterek oraz rozwiązywania problemów technicznych, uprawnienia SEP, wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier (obsługa wózka widłowego)

    • Mława

      załadunek, rozładunek kontenerów, belowanie odpadów poprodukcyjnych, prace magazynowe, inwentaryzacja stanów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: uprawnienia na wózki widłowe UDT, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
  • Magazynier

    • Mława

      obsługa wózka widłowego, załadunek, rozładunek kontenerów, belowanie surowców wtórnych, prace inwentaryzacyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
      • Inne wymagania: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Warszawie