Czy to Twoja firma?

Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad jesteśmy sercem sportu i rekreacji w dzielnicy Praga-Północ w Warszawie. Nasza misja to nie tylko organizacja imprez sportowych i treningów piłki nożnej, ale przede wszystkim zaspokajanie potrzeb mieszkańców w zakresie kultury fizycznej. Od 1997 roku nieustannie pracujemy nad tym, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w naszej bogatej ofercie.

Rozumiemy, jak ważna jest aktywność fizyczna dla zdrowia i dobrego samopoczucia, dlatego staramy się tworzyć przestrzeń, w której każdy, niezależnie od wieku czy umiejętności, może znaleźć radość z ruchu i sportu. Nasze treningi piłki nożnej są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę i umiejętności młodym sportowcom.

Jako ośrodek z wieloletnią tradycją, zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaką niesiemy za naszych pracowników. Dlatego kładziemy duży nacisk na kompleksową obsługę kadrowo-płacową oraz zapewnienie bezpiecznych i zdrowych warunków pracy, co przekłada się na wysoką jakość usług, jakie oferujemy naszym mieszkańcom.

Nasze działania są kierowane przez głębokie przekonanie, że sport to nie tylko rywalizacja, ale także integracja społeczności lokalnej. Wspieramy zdrowy styl życia i promujemy aktywność fizyczną jako sposób na budowanie silnych, pozytywnych relacji między mieszkańcami.

Zapraszamy do wspólnego świętowania ruchu i zdrowia w naszym Ośrodku Sportu i Rekreacji. Razem tworzymy przestrzeń, w której każdy może odkryć radość z aktywności fizycznej i poczuć ducha wspólnoty. Dołącz do nas i bądź częścią tej niezwykłej przygody!

Oferty pracy Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

Siedziba główna

Praca Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. płac

    Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą płacową; terminowe naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz kontrolę poprawności naliczeń w odniesieniu do listy płac, dokonywanie potrąceń z tytułu zajęć komorniczych, należności, ubezpieczenia, zaliczek; Terminowe przygotowywanie przelewów z tytułu wynagrodzeń pracowników i potrąceń z wynagrodzeń do ZUS, komorników, PPK itd. w bankowości elektronicznej; Sporządzanie i weryfikowanie deklaracji podatkowych PIT, deklaracji ZUS i PFRON oraz raportów płacowych na potrzeby wewnętrzne i dla instytucji zewnętrznych; Naliczanie odpisów na ZFŚS oraz składek na PFRON; Sporządzanie sprawozdań z zakresu wynagrodzeń wymaganych przepisami o finansach publicznych, statystyce publicznej GUS oraz planowanie potrzeb w zakresie środków finansowych; Zgłaszanie do ubezpieczeń społecznych oraz dokonywanie zmian, korekt, wyrejestrowań w programie PŁATNIK; Realizacja zajęć egzekucyjnych oraz potrąceń z wynagrodzeń pracowników i prowadzenie korespondencji z odpowiednimi instytucjami w tym zakresie; Wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu dla pracowników; Obsługa płacowa w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK); Rozliczanie w systemie kadrowo-płacowym absencji pracowniczych, za czas których pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia chorobowego albo zasiłku, urlopów wychowawczych i bezpłatnych; Obsługa platformy ZUS PUE (prowadzenie korespondencji elektronicznej z ZUS, pobieranie ZUS ZLA oraz innych dokumentów dotyczących płatnika); Prowadzenie ewidencji wykorzystania funduszu płac oraz monitorowanie stopnia jego wykorzystania zgodnie z planem finansowym oraz planem zatrudnienia i płac.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Pakiet MS Office
      • Inne wymagania: niezbędne: obywatelstwo polskie; wykształcenie średnie, mile widziane wyższe; minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu zagadnień płacowych; niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nieposzlakowana opinia; znajomość programu PŁATNIK; bardzo dobra znajomość obsługi komputera z zakresu MS Word, MS Excel; praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych oraz regulacji prawnych w tym zakresie; umiejętność organizacji czasu pracy, sumienność, dokładność, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętności analityczne. dodatkowe: dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi systemu kadrowo-płacowego Kadry i Płace, firmy INFO-SYSTEM; system księgowań UPK; znajomość regulacji prawnych w zakresie finansów publicznych, samorządu terytorialnego, ustawy o pracownikach samorządowych; umiejętność pracy zespołowej. Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą płacową; terminowe naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz kontrolę poprawności naliczeń w odniesieniu do listy płac, dokonywanie potrąceń z tytułu zajęć komorniczych, należności, ubezpieczenia, zaliczek; Terminowe przygotowywanie przelewów z tytułu wynagrodzeń pracowników i potrąceń z wynagrodzeń do ZUS, komorników, PPK itd. w bankowości elektronicznej; Sporządzanie i weryfikowanie deklaracji podatkowych PIT, deklaracji ZUS i PFRON oraz raportów płacowych na potrzeby wewnętrzne i dla instytucji zewnętrznych; Naliczanie odpisów na ZFŚS oraz składek na PFRON; Sporządzanie sprawozdań z zakresu wynagrodzeń wymaganych przepisami o finansach publicznych, statystyce publicznej GUS oraz planowanie potrzeb w zakresie środków finansowych; Zgłaszanie do ubezpieczeń społecznych oraz dokonywanie zmian, korekt, wyrejestrowań w programie PŁATNIK; Realizacja zajęć egzekucyjnych oraz potrąceń z wynagrodzeń pracowników i prowadzenie korespondencji z odpowiednimi instytucjami w tym zakresie; Wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu dla pracowników; Obsługa płacowa w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK); Rozliczanie w systemie kadrowo-płacowym absencji pracowniczych, za czas których pracownik zachowuje prawo do wynagrodzenia chorobowego albo zasiłku, urlopów wychowawczych i bezpłatnych; Obsługa platformy ZUS PUE (prowadzenie korespondencji elektronicznej z ZUS, pobieranie ZUS ZLA oraz innych dokumentów dotyczących płatnika); Prowadzenie ewidencji wykorzystania funduszu płac oraz monitorowanie stopnia jego wykorzystania zgodnie z planem finansowym oraz planem zatrudnienia i płac. Wymagane dokumenty znajdują się na stronie internetowej: Praca w przedziale godzinowym 8-16 do indywidualnego ustalenia. [Kontakt: rekrutacja@dosir.waw.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 13-tka + dodatek stażowy, + od 5 do 25% premii motywacyjnej, + nagrody jubileuszowe, + świadczeni
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ratownik - instruktor pływania

    • Warszawa
    • pełny etat

      Prowadzenie zajęć z nauki pływania; prowadzenie dozoru ratowniczego na terenie pływalni; ponoszenie odpowiedzialności za bezpieczeństwo osób korzystających z pływalni, natychmiastowe reagowanie sygnał wezwania pomocy i podejmowania akcji ratunkowej; współpraca z opiekunami grup oraz instruktorami prowadzącymi zajęcia na pływalni pod kątem bezpieczeństwa uczestników zajęć, prowadzenia dokumentacji: dziennik rejestrów wypadków oraz dziennika pracy
      kontrola stanu technicznego sprzętu ratowniczego, kontrola stanu urządzeń oraz sprzętu, który zapewnia bezpieczeństwo osób kąpiących, dbanie o czystość, estetykę oraz porządek stanowiska ratowniczego na płycie basenowej.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Ratownik wodny
      • Inne wymagania: niezbędne: ukończone 18 lat; obywatelstwo polskie - o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych,, wykształcenie: średnie; staż pracy: minimum 1 rok; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; aktualne uprawnienia do wykonywania ratownictwa wodnego potwierdzone zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych wydanym na podstawie przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r. (Dz. U. poz. 747) lub innym dokumentem potwierdzającym ukończenie szkolenia na ratownika wodnego; aktualne zaświadczenie potwierdzające kwalifikacje o pozytywnym ukończeniu kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskaniu tytułu ratownika zgodnie z Ustawą z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym; posiadanie uprawnień instruktorskich i innych kwalifikacji przydatnych w ratownictwie wodnym. Mile widziane: wykształcenie wyższe - (sportowe, AWF); doświadczenie w pracy na stanowisku instruktor/ratownik wodny; umiejętność pracy zespołowej; dyspozycyjność, odpowiedzialność, punktualność, sumienność; samodzielność, kreatywność; komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: Prowadzenie zajęć z nauki pływania; prowadzenie dozoru ratowniczego na terenie pływalni; ponoszenie odpowiedzialności za bezpieczeństwo osób korzystających z pływalni, natychmiastowe reagowanie sygnał wezwania pomocy i podejmowania akcji ratunkowej; współpraca z opiekunami grup oraz instruktorami prowadzącymi zajęcia na pływalni pod kątem bezpieczeństwa uczestników zajęć, prowadzenia dokumentacji: dziennik rejestrów wypadków oraz dziennika pracy kontrola stanu technicznego sprzętu ratowniczego, kontrola stanu urządzeń oraz sprzętu, który zapewnia bezpieczeństwo osób kąpiących, dbanie o czystość, estetykę oraz porządek stanowiska ratowniczego na płycie basenowej. Pełna treść Oferty: [Kontakt: rekrutacja@dosir.waw.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. 13tka), + dodatek za wysługę lat (od 5% do 20% wynagrodzenia

Pracodawcy w Warszawie