Czy to Twoja firma?

WAKANS - A. ZABIELSKI sp. j. praca

Warszawa

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni, że możemy wprowadzać na rynek produkty poligraficzne najwyższej jakości. Nasza podróż rozpoczęła się w 1984 roku, kiedy to Andrzej Zabielski założył zakład rzemieślniczy, który z czasem przekształcił się w firmę Wakans, znaną z wyjątkowych etykiet polonizacyjnych na kosmetyki i farmaceutyki. Przez lata, dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu, z małego warsztatu staliśmy się zespołem specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze produkty spełniały światowe standardy jakości.

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko etykiety, ale również wizytówki, kalendarze, katalogi oraz witryny okienne, które są wynikiem naszej pasji i dopracowania w każdym detalu. Rozumiemy, jak ważna jest personalizacja i bezpośredni kontakt z klientem, dlatego zawsze stawiamy na elastyczność i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Jesteśmy dumni, że nasza firma, dzięki uczciwej konkurencji i terminowemu regulowaniu zobowiązań, zdobyła zaufanie wielu klientów.

Wakans to nie tylko nazwa naszej firmy, to zespół ludzi, którzy każdego dnia tworzą historię pełną zaangażowania i profesjonalizmu. Jesteśmy Andrzej Zabielski, Robert Kalinowski i Alina Michalska-Zabielska – właściciele, którzy z pasją podchodzą do każdego aspektu naszej działalności. Dzięki temu, każdy produkt wychodzący spod naszych rąk jest gwarancją jakości i staranności wykonania.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego, co będzie nie tylko spełniało Wasze oczekiwania, ale również przyczyni się do rozwoju Waszej marki. Z Wakans, Wasze projekty poligraficzne nabiorą nowego wymiaru.

WAKANS - A. ZABIELSKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy WAKANS - A. ZABIELSKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WAKANS - A. ZABIELSKI SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WAKANS - A. ZABIELSKI SPÓŁKA JAWNA

SIedziba główna

Praca WAKANS - A. ZABIELSKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Sitodrukarz

    WAKANS - A. ZABIELSKI SPÓŁKA JAWNA
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - druk naklejek i toreb papierowych metodą sitodruku
      - praca na półautomacie Romanik
      - świecenie klisz, przygotowanie sit do druku
      - mieszanie farb i dobieranie kolorów
      - ewentualnie nacinanie etykiet na rycarce

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, umiejętności: praca przy sitodruku, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - druk naklejek i toreb papierowych metodą sitodruku - praca na półautomacie Romanik - świecenie klisz, przygotowanie sit do druku - mieszanie farb i dobieranie kolorów - ewentualnie nacinanie etykiet na rycarce Stawka uzależniona od umiejętności, premie za wypracowanie więcej niż stawka pracy. Godziny pracy do ustalenia. [Kontakt: wakans@post.pl, 504 245 050]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Stawka uzależniona od umiejętności, premie za wypracowanie więcej niż stawka pracy. Godziny pracy do
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Drukarz sitodrukowy (produkcja etykiet sitodrukowych)

    • Warszawa

      - druk ręczny sitodrukowy
      - naświetlanie siatek
      - nacinanie na rycarce
      - druk na półautomacie
      - nadruk na torbach papierowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie (poligraficzne), mile widziane doświadczenie w produkcji etykiet sitodrukowych. Obowiązki: - druk ręczny sitodrukowy - naświetlanie siatek - nacinanie na rycarce - druk na półautomacie - nadruk na torbach papierowych *Wynagrodzenie do negocjacji - zależne od wykształcenia i doświadczenia **Godziny pracy do ustalenia [Zgłoszenia: wakans@post.pl, 504 245 050]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: *Wynagrodzenie do negocjacji - zależne od wykształcenia i doświadczenia

Pracodawcy w Warszawie