MELLOW SP Z O O

Czy to Twoja firma?

MELLOW sp. z o.o. praca

Kraków

Mellow Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo z ugruntowaną pozycją na polskim rynku poligraficznym. Od 19 lat konsekwentnie zwiększamy swój potencjał inwestując w nowoczesne zaplecze produkcyjne, wsparte najwyższej klasy specjalistami. W tym roku nasz park maszyn powiększył się o maszynę do druku UV z cold stampingiem.

MELLOW SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy MELLOW SP Z O O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MELLOW SP Z O O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MELLOW SP Z O O

Siedziba główna

MELLOW SP Z O O poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Żywiec
  4. Lublin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca MELLOW SP Z O O - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży – producent opakowań premium

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • W związku z nową inwestycją poszukujemy osoby na stanowisko:

      Przedstawiciel Handlowy ds. Opakowań

      Nr ref: PH/02/2021

      Siedziba: Kraków

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy.
      • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie bieżącej działalności spółki.
      • Analiza rynku pod kątem nowym możliwości sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych klientów w kraju oraz za granicą.
      • Udział w targach branżowych.
      • Negocjacje handlowe, wizyty handlowe u partnerów.

      Wymagania

      • Doświadczenie w branży poligraficznej na podobnym stanowisku lub determinacje w osiągnięciu celu
      • Komunikatywność i otwartość.
      • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność.
      • Umiejętności handlowe i negocjacyjne.
      • Czynne prawo jazdy kat. B.

      Dodatkowym atutem będzie:

      • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego na poziomie min. komunikatywnym.

      Oferujemy

      • Umowa o pracę
      • Stabilną pracę.
      • Możliwość rozwoju.
      • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
      • System premiowy oparty na jasnych i czytelnych zasadach - gwarantujący adekwatne warunki finansowe

      Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie na adres: kadry(małpa)mellow.com.pl dokumentów aplikacyjnych - CV i listu motywacyjnego, w tytule maila wpisując numer oferty: PH/02/2021.

Pracodawcy w Krakowie