Czy to Twoja firma?

AGENCJA PRACY KAJA praca

Kraków

AGENCJA PRACY KAJA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier budowy Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy AGENCJA PRACY KAJA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGENCJA PRACY KAJA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AGENCJA PRACY KAJA

Siedziba główna

Praca AGENCJA PRACY KAJA - oferty archiwalne

  • Inżynier budowy

    AGENCJA PRACY KAJA
    • 7 000-8 500 zł / mies.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Zakres obowiązków

      * praca w terenie na obiektach budowlanych,
      * nadzorowanie jakości realizowanych robót,
      * koordynacji i podział robót na powierzonych odcinkach

      Wymagania

      * wykształcenie wyższe o profilu budowlanym (tory, drogi),
      * wysoka umiejętność interpersonalna
      * dokładność, samodyscyplina, umiejętność pracy w zespole
      * umiejętność czytania i prowadzenia dokumentacji budowlanej
      * czynne prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      * stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      * wynagrodzenie ustalane z firmą w zależności od doświadczania,
      * pracę na terenie całej Polski
      * zakwaterowanie zapewnione
      * diety za każdy dzień pracy

Pracodawcy w Krakowie