SKD-Inżynieria Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Czy to Twoja firma?

SKD-Inżynieria sp. z o.o. Sp. Komandytowa praca

Kraków

SKD-Inżynieria Sp. z o.o. Sp. K. to biuro projektowe z bogatym doświadczeniem na rynku polskim i niemieckim zajmujące się tworzeniem projektów z zakresu inżynierii lądowej z naciskiem na konstrukcje mostowe, będące m.in. pionierem w projektowaniu mostów wykonywanych metodą nasuwania podłużnego.

SKD-Inżynieria Sp. z o.o. Sp. Komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy SKD-Inżynieria Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKD-Inżynieria Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SKD-Inżynieria Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Siedziba główna

Praca SKD-Inżynieria Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - oferty archiwalne

  • Projektant mostowy / Inżynier budownictwa z j. niemieckim

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

      CV w języku polskim, ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

      lub na adres:praca@skd-inzynieria.pl

      Prosimy o podanie w temacie e-maila: „stanowisko #06, nazwisko, imię”.

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Zakres obowiązków

      • projektowanie i konstruowanie obiektów mostowych i ogólnobudowlanych
      • obliczenia konstrukcji sprężonych
      • obliczenia posadowień głębokich
      • sporządzanie dokumentacji technicznej w jęz. polskim i niemieckim
      • tworzenie projektów budowlanych, wykonawczych i technologicznych
      • opieka nad projektem w fazie realizacji
      • obliczenia kontrolne obiektów istniejących i opracowanie wyników w formie prezentacji

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo lub pokrewne
      • ugruntowana wiedza z zakresu mechaniki budowli i inżynierii
      • bardzo dobra znajomość obsługi programu Autocad
      • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (w piśmie i mowie)
      • samodzielność i zaangażowanie w pracę

      Oferujemy

      • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów dla renomowanych Klientów
      • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i w otoczeniu doświadczonej kadry inżynierów
      • umowę o pracę
      • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
      • perspektywę wieloletniej współpracy

Pracodawcy w Krakowie