Czy to Twoja firma?

KWADRA SYSTEM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Mosina
KWADRA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Mosina
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy KWADRA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca KWADRA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KWADRA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Praca KWADRA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Serwisant obiektów przemysłowych i specjalistycznych

    KWADRA SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Mosina
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      czyszczenie obiektów przemysłowych, mycie okien i elewacji, czyszczenie posadzek, odśnieżanie, koszenie trawników

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: praca mobilna na terenie całego kraju, w przypadku wyjazdów pracodawca organizuje dojazd, hotel i wypłaca dietę 30 zł/dzień

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/godz.