Czy to Twoja firma?

NES Fircroft praca

Warszawa

Od ponad czterech dekad jesteśmy pionierem w dziedzinie zarządzania kadrami i rekrutacji inżynieryjnej. Jako NES Fircroft, nasza historia zaczęła się w 1978 roku, kiedy to powstaliśmy jako Northenden Engineering Services. Przez lata nasza firma ewoluowała, przechodząc strategiczne przejęcia, w tym przełomowe połączenie z Grupą Fircroft w 2020 roku, które umocniło naszą pozycję jako lidera na globalnym rynku.

Nasza misja jest prosta: dostarczać najlepsze rozwiązania rekrutacyjne, które odpowiadają zarówno potrzebom naszych klientów, jak i aspiracjom kandydatów. W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres usług, od pracy kontraktowej i stałego zatrudnienia, po kompleksowe managed solutions i wszechstronne usługi mobilności. Dzięki temu jesteśmy w stanie wspierać naszych klientów na każdym etapie ich rozwoju.

Zatrudniamy od 501 do 1000 pracowników, którzy codziennie dążą do tego, by nasze usługi były synonimem jakości i innowacji. Jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego zasięgu, z ponad 100 biurami w 45 krajach, co pozwala nam na dostęp do globalnej bazy talentów i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z globalnej sieci talentów i zaangażowania dedykowanego zespołu konsultantów, którzy nieustannie pracują nad dopasowaniem idealnych kandydatów do potrzeb naszych klientów. Jakość naszych usług jest potwierdzona certyfikatem ISO9001:2015, który jest świadectwem naszego zobowiązania do ciągłego doskonalenia i zadowolenia klienta.

W NES Fircroft wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na świat inżynierii i technologii. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy specjalistycznej, jesteśmy w stanie nie tylko reagować na zmieniające się wymagania rynku, ale również aktywnie kształtować przyszłość branży. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią naszej nieustannie rozwijającej się historii.

NES Fircroft najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy NES Fircroft

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NES Fircroft

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NES Fircroft

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
NES Fircroft
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Konin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca NES Fircroft - oferty archiwalne

  • Inżynier ds. kosztorysowania

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy obiektów kubaturowych, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

      Kosztorysant Budowlany

      Miejsce pracy: Gdańsk

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska:

      • Analiza dokumentacji projektowej /technicznej.
      • Sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej.
      • Kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen w branży konstrukcyjno-budowlanej.
      • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców, aktywne nadzorowanie spływu ofert, analizowanie ofert.
      • Przygotowywanie harmonogramów.
      • Analizowanie rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne.
      • Znajomość branży budowlanej.
      • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej.
      • Umiejętność przygotowywania przedmiarów i kosztorysów.
      • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, Norma Pro.
      • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań.
      • Samodzielność i odpowiedzialność.
      • Zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.
      • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu
      • Doświadczenie na stanowisku min. 2 lata

      Oferujemy

      Firma oferuje:

      • Udział w ciekawych projektach.
      • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
      • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
      • Pakiet socjalny.
      • Niezbędne narzędzia pracy.

Pracodawcy w Warszawie