Czy to Twoja firma?

ENERGO - SECURITY SERWIS sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy znajduje się nasza firma – "Energo-Security Serwis" Sp. z o.o., która od lat z powodzeniem wpisuje się w krajobraz branży budowlanej i wykończeniowej. Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi są synonimem solidności i profesjonalizmu, a nasza wiedza i kompetencje są owocem wieloletniego doświadczenia.

Jako specjaliści w dziedzinie budowy i wykończeń "pod klucz", rozumiemy, jak ważne jest dla naszych klientów, aby ich projekty były realizowane z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Chociaż nie możemy w tym momencie przedstawić szczegółów naszej oferty, zapewniamy, że każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i traktowane z indywidualnym podejściem.

W "Energo-Security Serwis" zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych usług. Jesteśmy świadomi, że nasz sukces zależy od zaufania, jakim obdarzają nas klienci, dlatego każdy projekt jest dla nas okazją do potwierdzenia naszej pozycji na rynku jako lidera w branży budowlanej.

Nasza firma to nie tylko zbiór umiejętności i doświadczeń, ale przede wszystkim zespół ludzi, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Choć nie dysponujemy informacjami o liczbie naszych pracowników, możemy zapewnić, że każdy członek naszego zespołu jest wykwalifikowany i gotowy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

W "Energo-Security Serwis" rozumiemy, że każde zadanie wymaga nie tylko technicznego podejścia, ale także empatii i zrozumienia dla potrzeb naszych klientów. Jesteśmy tutaj, aby słuchać, doradzać i wspólnie tworzyć przestrzenie, które będą służyć przez lata.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

ENERGO - SECURITY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy ENERGO - SECURITY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGO - SECURITY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ENERGO - SECURITY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ENERGO - SECURITY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
ENERGO - SECURITY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ENERGO - SECURITY SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Serwisant (hydraulik) - praca na terenie całej polski

    • 4 800 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - montaż instalacji hydraulicznych na obiekcie (instalacje hydrantowe, tryskaczowe i systemy gaszenia gazem)
      - wykonywanie prób hydraulicznych instalacji
      - serwis i konserwacja instalacji hydraulicznych
      - współpraca z projektantami instalacji oraz działem technicznym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: hydraulik, zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: hydraulik
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie (hydraulika), mile widziane uprawnienia dozoru i eksploatacji (możliwe szkolenie w przypadku braku uprawnień), doświadczenie w serwisie/montażu instalacji hydraulicznych, automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem Obowiązki: - montaż instalacji hydraulicznych na obiekcie (instalacje hydrantowe, tryskaczowe i systemy gaszenia gazem) - wykonywanie prób hydraulicznych instalacji - serwis i konserwacja instalacji hydraulicznych - współpraca z projektantami instalacji oraz działem technicznym [Zgłoszenia: ewelina.pionka@ess24.pl, 787 841 248 - w godzinach: 08:00-16:00]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie