NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne sp. z o.o. praca

Opole

Od ponad wieku jesteśmy pionierami w dziedzinie żywienia, dostarczając produkty, które wspierają zdrowy rozwój od najwcześniejszych etapów życia. Nasza historia zaczyna się w 1901 roku w Holandii, a od 1975 roku z dumą produkujemy w Polsce, gdzie nasze mleka i mieszanki mleczne dla niemowląt zyskały zaufanie rodziców. W 1993 roku, dzięki połączeniu lokalnej wiedzy z międzynarodowym doświadczeniem, zrodziła się Nutricia Polska, a od 2002 roku działamy pod obecną nazwą.

W NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. w Opolu, zatrudniamy ponad 1200 wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie przyczyniają się do tworzenia innowacyjnych produktów dla niemowląt i małych dzieci. Nasze mleka modyfikowane, takie jak Bebiko i Bebilon, oraz żywność uzupełniająca marki BoboVita, to wynik naszej pasji i zaangażowania w zapewnienie najlepszego startu w życie. Ponadto, oferujemy żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, w tym Nutridrink czy preparaty linii Nutrini, które wspierają zdrowie i dobre samopoczucie na każdym etapie życia.

Jesteśmy liderem na polskim rynku żywności dla dzieci, a nasza pozycja została potwierdzona przez niezależne badania rynkowe. Nasza fabryka w Opolu to największa w Europie instalacja produkcyjna żywności dla najmłodszych, z której aż 83% produkcji trafia na rynki międzynarodowe. Dzięki temu, nasze produkty są dostępne dla dzieci na całym świecie.

Innowacje i jakość są dla nas kluczowe. Wszystkie nasze receptury opierają się na najnowszych osiągnięciach naukowych i są tworzone z głęboką wiedzą na temat składników odżywczych. Dbamy o to, by nasze produkty były nie tylko zdrowe, ale i bezpieczne, co potwierdza nasza decyzja o przejściu z kotłów węglowych na gazowe, znacząco redukując emisję CO₂.

W NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. wierzymy, że odpowiednie żywienie jest kluczem do zdrowego rozwoju i lepszego jutra. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, by nasze produkty były synonimem zaufania, jakości i innowacji. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do naszej misji wspierania zdrowego rozwoju na każdym etapie życia.

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Prywatna opieka medyczna

Data aktualizacji: 01.12.2023

Mapa NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.

Siedziba główna

NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Na tym stanowisku będziesz częścią procesu produkcji odżywek dla dzieci - na Twoich oczach z surowców będzie powstawał gotowy produkt (mogą to być kaszki, mleka w kartonikach bądź puszkach, obiadki i deserki w słoiczkach lub musy owocowe w miękkich tubkach). Jako Operator Maszyn Produkcyjnych, będziesz pełnić niezwykle ważną role.

      Zakres obowiązków

      Zobacz czym się będziesz zajmować:

      • obsługa linii produkcyjnej;

      • dozowanie do linii odpowiedniej ilości i rodzaju surowca zgodnie z recepturą;

      • czyszczenie linii produkcyjnej;

      • obsługa urządzeń gwarantujących bezpieczeństwo produktu (metal detektor, czytnik kodów, analizator tlenu itd);

      • wykonywanie czynności kontrolnych zapewniających prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego;

      Wymagania

      • Oczekujemy że aplikując na to stanowisko, masz przynajmniej minimalne zdolności techniczne oraz chęć rozwoju w branży produkcyjnej, a umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat, operatywność, spostrzegawczość dużo ułatwią Tobie wdrożenie i pracę. Na większości dostępnych w tej chwili stanowisk oczekujemy posiadania prawa jazdy kat.B.
      • Mile widziane są uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
      • Ważna dla nas jest Twoja dyspozycyjność do pracy zmianowej, ponieważ Fabryka pracuje w trybie 3-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00).

      Oferujemy

      • zatrudnienie na umowę o pracę;

      • bezpieczne środowisko pracy;

      • pracę w międzynarodowej firmie o uznanej marce, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej różnorodność i tolerancję w organizacji;
      • pakiet benefitów, w tym m.in. pakiet LuxMed (w tym przychodnia przyzakładowa), kartę Multisport oraz dofinansowanie do dojazdu do pracy;
      • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia na wciągniki i wciągarki, wózki widłowe, szkolenia energetyczne);

Pracodawcy w Opolu