Czy to Twoja firma?

dlaStudenta sp. z o.o. praca

Wrocław

Witaj, jestem częścią dlaStudenta sp. z o.o., Twojego przewodnika po świecie akademickim i nie tylko. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2003 roku we Wrocławiu, kiedy to postanowiliśmy stworzyć miejsce, które będzie wsparciem i inspiracją dla studentów. Z czasem nasz lokalny serwis przekształcił się w ogólnopolski portal, który dziś jest domem dla bogatej oferty edukacyjnej, informacji o wydarzeniach kulturalnych i życiu studenckim.

Nasz zespół to 25 osób – profesjonalistów i pasjonatów, którzy każdego dnia dbają o to, byś miał dostęp do najświeższych i najbardziej wiarygodnych informacji. Współpracujemy również z dziesiątkami dziennikarzy i fotoreporterów z całego kraju, którzy pomagają nam tworzyć treści, które żyją i oddychają dynamiką studenckiego życia.

Jesteśmy dumni z naszej misji, która koncentruje się na ciągłym rozwoju i dostosowywaniu portalu do potrzeb naszych użytkowników. Chcemy, aby każdy student i absolwent, zarówno w kraju, jak i za granicą, czuł się u nas jak w domu. Nasza oferta to nie tylko edukacja – to również oferty pracy, mieszkania do wynajęcia, a także treści lifestyle'owe i autorskie komentarze redakcji.

Innowacja i jakość to słowa, które nas napędzają. Inspirujemy się potrzebami naszych użytkowników, aby stale modernizować naszą platformę i dostarczać rozwiązania, które ułatwiają życie akademickie. Współpracujemy z uczelniami, szkołami językowymi, firmami ubezpieczeniowymi i wieloma innymi instytucjami, aby wspierać inicjatywy studenckie i kulturalne, a także eventy naukowe i sportowe.

Co nas wyróżnia? Od samego początku działamy zgodnie z zasadą „studenci dla studentów". To gwarantuje, że wszystko, co robimy, jest autentyczne, rzetelne i pisane językiem, który jest bliski naszym odbiorcom. Jesteśmy z Wami i dla Was – to nasz największy atut.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie. Razem tworzymy przestrzeń, w której wiedza, kultura i pasje splatają się w jedną, wielobarwną opowieść. To nasza historia – historia dlaStudenta sp. z o.o., która wciąż jest pisana. Dołącz do nas i bądź jej częścią!

dlaStudenta sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy dlaStudenta sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca dlaStudenta sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa dlaStudenta sp. z o.o.

Adres rejestrowy

dlaStudenta sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
dlaStudenta sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca dlaStudenta sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - opiekun klienta

    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • dlaStudenta sp. z o.o. lider w segmencie portali internetowych skierowanych do ludzi młodych (wydawca m.in. dlaStudenta.pl oraz dlaMaturzysty.pl), poszukuje osoby na stanowisko:

      Junior Sales Manager

      Miejsce pracy: Wrocław,

      Zakres obowiązków

      Twoje zadania:

      • sprzedaż kampanii reklamowych/produktów oferowanych przez dlaStudenta sp. z o.o.
      • realizacja planów sprzedażowych
      • aktywizacja i zarządzanie sprzedażą oferowanych produktów
      • aktywne pozyskiwanie i zarządzanie bazą Klientów
      • dbanie o wysoki poziom obsługi Klientów
      • obsługa posprzedażowa Klientów (dokumentacja, CRM, itp.).

      Wymagania

      Potrzebne Ci będzie:

      • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze produktów reklamowych
      • umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientami
      • dobra współpraca z innymi pracownikami
      • rozwinięte zdolności negocjacyjne
      • otwarta postawa do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji
      • status studenta
      • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i znajomość rynku sprzedaży Internetowej.

      Oferujemy

      • wynagrodzenie w postaci podstawy + systemu prowizyjnego
      • możliwość rozwoju i poznania technik sprzedaży Internetowej
      • pracę w centrum miasta w biurze lub w formie hybrydowej i pracy zdalnej
      • godziny pracy do indywidualnego ustalenia

Pracodawcy w Wrocławiu