Czy to Twoja firma?

Mobile Marketing Center praca

Warszawa

W samym sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy, przy ulicy Świętokrzyskiej, znajduje się centrum naszej działalności - Mobile Marketing Center. Jesteśmy firmą, która z pasją podchodzi do świata telekomunikacji i nowych technologii. Nasza historia zaczęła się od chęci dostarczania innowacyjnych rozwiązań w obszarze marketingu mobilnego i szybko rozszerzyła o szeroki wachlarz usług.

Specjalizujemy się w tworzeniu i zarządzaniu portalami internetowymi, które są kluczowymi punktami kontaktu dla naszych klientów. W dziedzinie telekomunikacji oferujemy zarówno usługi przewodowe, jak i bezprzewodowe, dostosowując się do ciągle zmieniających się potrzeb rynku. Nasze działania nie ograniczają się jednak tylko do komunikacji. Rozumiemy, że zaawansowane technologie informatyczne i komputerowe są fundamentem nowoczesnego biznesu, dlatego też oferujemy kompleksową obsługę w tym zakresie.

Rozwijamy również działalność naszych centrów telefonicznych, które stanowią most łączący nas z klientami. Jako agencja reklamowa kreujemy kampanie, które nie tylko przyciągają uwagę, ale i angażują, tworząc trwałe relacje z konsumentami. W dobie cyfryzacji nie zapominamy o e-commerce, dlatego nasza oferta obejmuje również sprzedaż detaliczną poprzez zaawansowane platformy internetowe.

Nasze wartości to przede wszystkim innowacyjność, zaangażowanie i bliskie relacje z klientami. Wierzymy, że dzięki połączeniu zaawansowanych technologii z ludzkim dotykiem, możemy tworzyć rozwiązania, które naprawdę robią różnicę. Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi pomagają firmom w osiąganiu ich celów biznesowych, a nasza działalność jest doceniana zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym.

W Mobile Marketing Center stawiamy na komunikację, która jest jednocześnie pewna, autorytatywna, ale i bliska ludziom. Nasze przekazy są zrozumiałe i dostosowane do potrzeb odbiorców, a skomplikowane koncepcje tłumaczymy w prosty i przystępny sposób. Zapraszamy do współtworzenia tej historii razem z nami - historii sukcesu w świecie cyfrowego marketingu i technologii.

Mobile Marketing Center najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Mobile Marketing Center

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mobile Marketing Center

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mobile Marketing Center

Siedziba główna

Praca Mobile Marketing Center - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Doradztwa Indywidualnego

    Mobile Marketing Center
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • Zakres obowiązków

      Twoje zadania:

      • Będziesz zajmował się obsługą naszych produktów
      • Zajmiesz się budowaniem obsługi posprzedażowej
      • Będziesz pozyskiwał potrzebne informacje do przygotowania oferty
      • Zadbasz o najwyższą wartość standardów obsługi klienta
      • Będziesz budował/a pozytywne, partnerskie, długofalowe relacje z klientami

      Wymagania

      Jakie Twoje umiejętności są dla nas ważne:

      • Dobre predyspozycje handlowe i sprzedażowe
      • Umiejętność pracy zespołowej
      • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
      • Zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań
      • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania napotkanych problemów

      Oferujemy

      To oferujemy:

      • Umowę zlecenie lub B2B
      • Stałe wynagrodzenie + prowizja 3700-8500zł (podstawa 20zł brutto/h lub 19,70zł netto/h w przypadku studentów + gwarantowana dodatkowa prowizja od każdej transakcji)
      • System premiowy uzależniony od realizacji wyznaczonych celów
      • Dobrą atmosferę pracy w zespole
      • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych
      • W pełni wyposażone stanowisko pracy
      • Ciepłe i ciche biuro o wysokim standardzie
      • Stałe godziny pracy 8:45 - 17:00.
      • Pakiet szkoleń sprzedażowych oraz cykliczne coachingi z certyfikowanymi trenerami sprzedaży
      • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
      • Kartę Multisport i siłownię w biurze na warszawskiej Woli

      Opticall
      zajmuje się szeroko pojętym marketingiem oraz telefoniczną obsługą klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować profesjonalny proces wdrożenia oraz takie rozwiązania technologiczne i marketingowe, które dają nam wyraźną przewagę nad innymi firmami w Polsce.

  • Telefoniczny Doradca Klienta

    • Warszawa

      • Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów
      • Doradztwo w zakresie dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
      • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
      • Dbanie o dobry wizerunek firmy

      Wymagania

      • Doświadczenie w kontakcie z klientem (nie jest to warunek konieczny!)
      • Pozytywne nastawienie i chęć niesienia pomocy
      • Swobodne budowanie relacji z klientami
      • Stawianie wyzwań i dążenie do osiągania założonych celów
      • Gotowość na szybkie zarobki i polepszenie swojej sytuacji finansowej :)

      Oferujemy

      • Praca z klientami detalicznymi zainteresowanymi naszymi produktami
      • Przejrzysty system monitoringu własnych zamówień
      • Możliwość korzystania z wysokich prowizji przy pomocy umowy zlecenie lub B2B
      • Wynagrodzenie 3500-8000zł netto (podstawa 20zł brutto/h lub 19,70zł netto/h w przypadku studentów + gwarantowana dodatkowa prowizja od każdej transakcji)
      • Dodatkowe bonusy i systemy premiowe
      • Profesjonalne szkolenia oraz wsparcie na każdym etapie wdrożenia
      • Stałe godziny pracy 9:00-17:00
      • Kartę Multisport

Pracodawcy w Warszawie