Czy to Twoja firma?

Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy praca

Poznań

Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią! Produkujemy i sprzedajemy artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Cel, jaki sobie postawiliśmy był jeden - osiągnąć wysoki efekt czystości przy minimalnym nakładzie pracy Klientów. Realizacja tego celu jest możliwa dzięki skrupulatnej i wyczerpującej analizie opinii użytkowników oraz zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy it (informatyka) produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy

Siedziba główna

Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Kornik
  4. Zielona Góra
  5. Warszawa
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy - oferty archiwalne

  • Księgowa / Księgowy

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - weryfikacja i księgowanie dowodów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

      - analiza i uzgadnianie sald kont księgowych

      - potwierdzanie i rozliczanie rozrachunków

      - prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami:

      • przygotowywanie przelewów bankowych
      • księgowanie wyciągów bankowych
      • bieżąca obsługa płatności z tytułu sprzedaży internetowej

      - weryfikacja dokumentacji eksportowej i WDT pod względem kompletności

      Wymagania

      - znajomość i praktyczne zastosowanie prawa bilansowego i podatkowego

      - doświadczenie w pracy przy prowadzeniu pełnej księgowości

      - doświadczenie w obsłudze programu SAP BO – dodatkowy atut

      - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

      - bardzo dobra organizacja pracy

      - samodzielność, zaangażowanie i sumienność

      Oferujemy

      - wynagrodzenie w ramach umowy o pracę na pełen etat,

      - szerokie możliwości rozwoju,

      - przyjazną atmosferę pracy,

      - ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Pracodawcy w Poznaniu