Opticall

Czy to Twoja firma?

Opticall praca

Warszawa

Opticall to prężnie rozwijające się Call Center zajmujące się szeroko pojętym marketingiem oraz sprzedażą telefoniczną. Długoletnie doświadczenie, które zaowocowało nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi wyróżnia nas spośród innych firm działających na rynku.

Opticall najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Konsultant Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Opticall

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Opticall

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Opticall

Siedziba główna

Praca Opticall - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży suplementów

    Opticall
    • 18-20 zł / godz.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem jak i osób, które nie mają doświadczenia w sprzedaży, ale mają chęci do pracy. Gwarantujemy nasze wsparcie podczas okresu wdrożenia w codzienne obowiązki. Nasz znak rozpoznawczy to pozytywna atmosfera.

      Z uwagi na obecną sytuację po okresie wdrożenia, który trwa tydzień, możliwa jest praca zdalna. Czekamy na Ciebie w naszym biurze w centrum Warszawy. Dołącz do Nas!

      Nasza strona:

      Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży suplementów

      Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

      • Posiadasz min. 3 miesięczne doświadczenie w telefonicznej sprzedaży suplementów
      • Jesteś osobą komunikatywną
      • Potrafisz budować pozytywne i długotrwałe relacje z klientem
      • Osiąganie wyznaczonych celów to dla Ciebie motywacja
      • Jesteś osobą energiczną i lubisz pracę w Zespole
      • Chcesz zarabiać godziwe pieniądze za rzetelną pracę :)

      Jeżeli akceptujesz wszystko powyższe to proponujemy Ci:

      • Pracę na „ciepłej” bazie z klientami zainteresowanymi naszymi produktami
      • Jasny i przejrzysty system, w którym możesz na bieżąco sprawdzać, ile już zarobiłeś – zarówno podstawę jak i prowizję
      • Umowę zlecenie lub B2B (do wyboru)
      • Wynagrodzenie 3000-8000zł netto (podstawa 18,30-20zł brutto za godzinę + prowizja od sprzedaży)
      • Atrakcyjny system poleceń – przyprowadź znajomego i zgarnij 300zł za poleconą osobę
      • Dodatek za staż – po 3 przepracowanych miesiącach gwarantowane zwiększenie podstawy
      • Szkolenia oraz wsparcie na każdym etapie wdrożenia
      • Praca w systemie jedno zmianowym - stałe godziny pracy 9-17
      • Możliwość pracy zdalnej

      Zakres obowiązków

      • Twoimi głównymi zadaniami będą:

        • Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
        • Kompleksowa telefoniczna obsługa klientów i sprzedaż produktów z branży health&beauty (stali klienci, „ciepła” baza)
        • Dopasowanie oferty do potrzeb Klienta
        • Dbanie o pozytywne relacje
        • Dbanie o dobry wizerunek firmy

      Wymagania

      • Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie