Czy to Twoja firma?

TIM Kałużny Sp. K. praca

Warszawa

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2003 roku, TIM Call Center prężnie rozwija się w dynamicznym świecie telemarketingu, telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, skąd nieustannie podbijamy rynek Europy Środkowo-Wschodniej, zdobywając uznanie i zaufanie klientów. Jako liderzy w naszej branży, jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu i elastyczności, które pozwalają nam dostosowywać się do zmiennych potrzeb naszych partnerów. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego stosujemy indywidualne podejście, aby zapewnić rozwiązania skrojone na miarę ich oczekiwań. To właśnie ta zdolność do budowania trwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasze 180 stanowisk telemarketingowych jest obsługiwanych przez zespół wykwalifikowanych konsultantów, którzy nie tylko doskonale znają język polski, ale również posługują się blisko dwudziestoma innymi językami. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować projekty dla klientów z różnych zakątków świata, zapewniając wsparcie na najwyższym poziomie. Innowacyjność i jakość to fundamenty, na których opieramy naszą działalność. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze usługi były nie tylko efektywne, ale również przystępne dla naszych klientów, niezależnie od branży czy wielkości przedsiębiorstwa. Nasza oferta obejmuje wsparcie procesu sprzedaży produktów i usług, usługi telemarketingowe oraz kompleksową obsługę klienta. W TIM Call Center wiemy, że nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko wiedza i doświadczenie, ale przede wszystkim ludzie – nasi konsultanci, którzy każdego dnia z pasją i zaangażowaniem dbają o potrzeby naszych klientów. To oni są sercem naszej firmy i gwarantują sukces naszych działań. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszym usługom. Razem możemy osiągnąć więcej!

TIM Kałużny Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy TIM Kałużny Sp. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TIM Kałużny Sp. K.

Mapa TIM Kałużny Sp. K.

Siedziba główna w Warszawie

Oddział w Lęborku

TIM Kałużny Sp. K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TIM Kałużny Sp. K. - oferty archiwalne

  • Kontroler jakości końcowej autoryzowanej

    TIM Kałużny Sp. K.
    • 2 800 zł / mies.
    • Lębork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      kontrola wizualna wyrobów gotowych, konfekcjonowanie wyrobów do eksportu, praca na trzy zmiany 06:00-14:00,14:00-22:00, 22:00-06:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: podstawowa znajomość czytania rysunków technicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie