Czy to Twoja firma?

STEKOP SPÓŁKA AKCYJNA praca

Warszawa

Jesteśmy STEKOP Spółka Akcyjna, dumnym liderem w branży ochrony osób i mienia z ponad trzydziestoletnią tradycją. Nasza historia zaczęła się w Polsce, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba w Warszawie oraz biuro zarządu w malowniczej Porosły-Kolonii. Zaufanie, które zbudowaliśmy wśród ponad 10 000 klientów, w tym Ministerstwa Obrony Narodowe RP, jest dla nas najlepszym świadectwem naszej niezawodności i profesjonalizmu. Nasza oferta to nie tylko usługi monitoringu i ochrony fizycznej. Specjalizujemy się również w projektowaniu i instalacji złożonych systemów ochrony technicznej oraz w produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń i systemów ochrony. Jesteśmy dumni z naszego innowacyjnego systemu DIONE, który jest kwintesencją naszego podejścia do bezpieczeństwa w kategorii "Internet rzeczy", "Domowy system bezpieczeństwa" oraz "Inteligentny dom". Z ponad 3000 wykwalifikowanych pracowników tworzymy zgraną drużynę, która każdego dnia dba o bezpieczeństwo naszych klientów. Nasze nowoczesne centrum monitorowania, wspierane przez grupy interwencyjne rozmieszczone w całym kraju, gwarantuje szybką i skuteczną reakcję na każde wyzwanie. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko własne Biuro Konstrukcyjne, które jest sercem naszych innowacji, ale także nasze zespoły interwencyjne, które są zawsze gotowe działać. Współpraca z takimi organizacjami jak Polska Izba Ochrony i POLALARM potwierdza naszą silną pozycję na rynku i zaangażowanie w rozwój branży. W STEKOP SA wiemy, że bezpieczeństwo to nie tylko nasz produkt, to nasza pasja. Zapewniamy spokój ducha naszym klientom, dbając o każdy detal, by mogli oni skupić się na tym, co dla nich najważniejsze. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem zbudujemy bezpieczniejszą przyszłość.

STEKOP SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna księgowość / ekonomia it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy STEKOP SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STEKOP SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STEKOP SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

Zarząd - biuro

STEKOP SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
STEKOP SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Hajnówka
  2. Gdańsk
  3. Wielun
  4. Kraków
  5. Warszawa
  6. Wrocław
  7. Bielsko-Biała
  8. Katowice
  9. Brwinów
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca STEKOP SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • 124 - kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      monitorowanie obiektu, obchód

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Inne wymagania: wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, aktualne badania lekarskie i psychologiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

    • 2 800 zł / mies.
    • Suwałki

      Ochrona fizyczna obiektu, prowadzenie rejestru ruchu towarowo-osobowego, prowadzenie dokumentacji służbowej. Praca na terenie Suwałk i Raczek.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wpis na listę pracowników ochrony fizycznej. Świadectwo kwalifikacji, grupa 2 - eksploatacja. Obsługa kotłów centralnego ogrzewania.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Warszawie