Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Cetes Cosmetics Poland sp. z o.o. praca

Warszawa

Cetes Cosmetics Poland to fabryka zlokalizowana w Warszawskim Ursusie, będąca częścią GRUPY ORIFLAME, jednego z 20 największych koncernów kosmetycznych na świecie. W Warszawie jesteśmy już ponad 25 lat! Rocznie produkujemy blisko 200 milionów sztuk kosmetyków. Naszym głównym odbiorcą jest firma Oriflame Cosmetics Global S.A., ale produkujemy również na potrzeby innych klientów. Zatrudniamy ponad 400 pracowników.

Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika badania i rozwój praca fizyczna księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Mapa Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Rokietnica
  5. Koluszki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator Procesu

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Zakres obowiązków

      • Pracując u nas będziesz odpowiadać za:
      • obsługa urządzeń procesowych (głównie mieszalników) w celu wytworzenia masy kosmetycznej zgodnej wymaganiami jakościowymi
      • fizyczne naważanie surowców do zleceń produkcyjnych
      • prowadzenie zapisów w dokumentacji procesowej
      • wystawianie zleceń produkcyjnych
      • rozliczanie produkcji
      • okresowe przeglądy oraz konserwacja urządzeń

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w przemyśle kosmetycznym,
      • spożywczym lub farmaceutycznym
      • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz znajomość obsługi komputera
      • umiejętność pracy w zespole
      • gotowość do pracy zmianowej
      • dokładność i odpowiedzialność

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • prywatną opiekę medyczną i gabinet lekarski na terenie firmy
      • karta multisport
      • premie kwartalne
      • bezpłatny parking
      • dopłatę do napojów / posiłków
      • możliwość rozwoju zawodowego
  • Magazynier - Operator Wózka Widłowego

    • Warszawa

      Pracując u nas będziesz odpowiadać za:

      • Rozładunek i załadunek surowców i opakowań,
      • Wstawianie towaru na regały,
      • Przyjmowanie dostaw do systemu (komputer i skaner),

      Wymagania

      • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania,
      • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (Poniedziałek – Piątek),
      • uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego do obsługi Urządzeń Transportu Bliskiego w kategorii I lub II WJO - jeśli ich nie masz, pomożemy Ci je zdobyć.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatkowa nagroda kwartalna – po okresie wdrożenia Twoje zarobki mogą wynieść do 4650PLN/mies.,
      • Świadczenia finansowe wypłacane dwa razy w roku w łącznej wysokości 900 PLN netto,
      • Pakiet prywatnej opieki medycznej w Medicover oraz wygodny dostęp do gabinetu lekarskiego na terenie fabryki,
      • Ubezpieczenie grupowe,
      • Dofinansowanie karty sportowej,
      • Bezpłatny parking,
      • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe,
      • System nagród za pomysły usprawniające pracę – tzw. continuous improvement,
      • Pomoc w zdobyciu uprawnień UDT – finansujemy szkolenie i koszt egzaminu.

Pracodawcy w Warszawie