Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE NR 217 SIÓSTR RODZINY MARYI praca

Warszawa

W sercu Warszawy, w dzielnicy Wola, znajduje się miejsce, gdzie tradycja i nowoczesność edukacji przedszkolnej splatają się w harmonijną całość. Jest to PRZEDSZKOLE NR 217 SIÓSTR RODZINY MARYI – placówka z ponad stuletnią historią, która dziś jest domem dla rozwoju i edukacji najmłodszych.

Nasze przedszkole powstało w 1989 roku, ale nasze korzenie sięgają znacznie dalej. Kontynuujemy dzieło Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi, które od ponad 150 lat nieprzerwanie wpisuje się w krajobraz edukacyjny i dobroczynny naszego miasta. Z dumą podtrzymujemy tę misję, wychowując dzieci w duchu wartości chrześcijańskich i patriotycznych. Nasze działania opieramy na współpracy i współdziałaniu – zarówno wśród naszego zespołu 18 zaangażowanych pracowników, w tym 6 nauczycielek i 2 specjalistów, jak i rodziców, którzy są dla nas nieocenionymi partnerami.

W Przedszkolu Nr 217 każde dziecko jest dla nas wyjątkowe. Dbamy o to, by nasze zajęcia były nie tylko edukacyjne, ale i inspirujące, rozbudzające ciekawość i kreatywność. Wierzymy, że wczesne lata są kluczowe dla rozwoju, dlatego zapewniamy opiekę psychologa i logopedy, którzy wspierają indywidualne potrzeby każdego przedszkolaka.

Jesteśmy przekonani, że zdrowe odżywianie jest równie ważne jak nauka, dlatego nasza własna kuchnia codziennie serwuje pełnowartościowe posiłki, przygotowywane z myślą o potrzebach i preferencjach naszych małych podopiecznych.

Nasza lokalizacja w centrum miasta jest nie tylko wygodna, ale i symboliczna – jesteśmy sercem edukacji przedszkolnej w Warszawie. Nasza konkurencyjność wynika z długoletniej tradycji i doświadczenia, które przekładają się na wysoką jakość naszych usług.

W Przedszkolu Nr 217 Sióstr Rodziny Maryi każdy dzień to nowa przygoda, a edukacja to podróż, którą odbywamy razem z naszymi przedszkolakami. Zapraszamy do wspólnego tworzenia historii, która będzie pięknym rozdziałem w życiu każdego dziecka.

PRZEDSZKOLE NR 217 SIÓSTR RODZINY MARYI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy PRZEDSZKOLE NR 217 SIÓSTR RODZINY MARYI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE NR 217 SIÓSTR RODZINY MARYI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSZKOLE NR 217 SIÓSTR RODZINY MARYI

Siedziba główna

PRZEDSZKOLE NR 217 SIÓSTR RODZINY MARYI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSZKOLE NR 217 SIÓSTR RODZINY MARYI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Wrocław
  4. Mysłowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca PRZEDSZKOLE NR 217 SIÓSTR RODZINY MARYI - oferty archiwalne

  • Woźna/y

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prace porządkowe w przydzielonych pomieszczeniach i w grupie dzieci trzyletnich;
      - rozkładanie leżaków w sali;
      - przynoszenie posiłków z kuchni,
      - odnoszenie brudnych naczyń do kuchni,
      - pomoc w czynnościach higienicznych przy dzieciach

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: co najmniej roczne doświadczenie zawodowe; komunikatywna znajomość języka polskiego Obowiązki: - prace porządkowe w przydzielonych pomieszczeniach i w grupie dzieci trzyletnich; - rozkładanie leżaków w sali; - przynoszenie posiłków z kuchni, - odnoszenie brudnych naczyń do kuchni, - pomoc w czynnościach higienicznych przy dzieciach [Kontakt: osobisty, srm@przedszkole217.pl, tel.: 22 838 37 31]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 560 zł premii + dodatek stażowy Wynagrodzenie łącznie nie niższe niż najniższa krajowa.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dozorca/dozorczyni

    • 2 400 zł / mies.
    • Warszawa

      - utrzymanie czystości w przedszkolu, na placu zabaw i przed przedszkolem, w tym:
      a) zamiatanie terenu przy budynku i na terenie przedszkola
      b) pielęgnowanie trawników w ogrodzie oraz pielęgnacja roślin w ogródku i przed przedszkolem
      c) mycie ławek, zabawek i sprzętu rekreacyjnego w ogrodzie przedszkola
      d) otwieranie drzwi rodzicom od godz.15.00
      e) codzienne sprzątanie szatni, holu, łazienki i korytarza po rozejściu się wszystkich dzieci z przedszkola

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, 1 rok doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - utrzymanie czystości w przedszkolu, na placu zabaw i przed przedszkolem, w tym: a) zamiatanie terenu przy budynku i na terenie przedszkola b) pielęgnowanie trawników w ogrodzie oraz pielęgnacja roślin w ogródku i przed przedszkolem c) mycie ławek, zabawek i sprzętu rekreacyjnego w ogrodzie przedszkola d) otwieranie drzwi rodzicom od godz.15.00 e) codzienne sprzątanie szatni, holu, łazienki i korytarza po rozejściu się wszystkich dzieci z przedszkola [Zgłoszenia: srm@przedszkole217.pl, 22 838 37 31, osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia 20% *Wynagrodzenie nie mniejsze niż 2800 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Dozorca

    • 2 640 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo

      - utrzymanie czystości w przedszkolu, na placu zabaw i przed przedszkolem, w tym: zamiatanie terenu przy budynku i na terenie przedszkola
      - pielęgnowanie trawników w ogrodzie oraz pielęgnacja roślin w ogródku i przed przedszkolem
      - mycie ławek, zabawek i sprzętu rekreacyjnego w ogrodzie przedszkola
      - otwieranie drzwi rodzicom od godz.15.00
      - codzienne sprzątanie szatni, holu, łazienki i korytarza po rozejściu się wszystkich dzieci z przedszkola

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, 2 miesiące doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - utrzymanie czystości w przedszkolu, na placu zabaw i przed przedszkolem, w tym: zamiatanie terenu przy budynku i na terenie przedszkola - pielęgnowanie trawników w ogrodzie oraz pielęgnacja roślin w ogródku i przed przedszkolem - mycie ławek, zabawek i sprzętu rekreacyjnego w ogrodzie przedszkola - otwieranie drzwi rodzicom od godz.15.00 - codzienne sprzątanie szatni, holu, łazienki i korytarza po rozejściu się wszystkich dzieci z przedszkola *Wynagrodzenie zasadnicze: 2640 zł brutto + dodatek stażowy. Wynagrodzenie nie mniejsze niż 2800 zł brutto. [Zgłoszenia: srm@przedszkole217.pl, tel. 22 838 37 31 lub osobiste: ul. Żelazna 97, Warszawa]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 640 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy

Pracodawcy w Warszawie