Czy to Twoja firma?

PWP Niagara praca

Wrocław

Od chwili naszego debiutu na rynku w kwietniu 2019 roku, PWP Niagara Oleśnica stała się synonimem zaufania, dyskrecji i najwyższej jakości w branży usług porządkowych. Nasza misja to maksymalne ułatwienie życia naszych klientów, a nasze usługi są odzwierciedleniem tej obietnicy. Oferujemy kompleksowe sprzątanie i czyszczenie domów oraz firm, mycie okien, a także profesjonalną opiekę nad ogrodami i prace ogrodnicze. Rozumiemy, że każda przestrzeń jest unikatowa, dlatego nasze metody pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów oraz specyfiki miejsc, które pielęgnujemy.

Jesteśmy dumni z naszego dynamicznego rozwoju, który jest wynikiem ciągłego poszukiwania innowacji oraz nieustającej dbałości o detale. Nasze bogate zaplecze narzędzi sprzątających i maszyn czyszczących, w połączeniu z wysokiej jakości środkami chemicznymi, pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. To właśnie te aspekty wyróżniają nas na tle konkurencji i sprawiają, że klienci powracają do nas z nowymi zleceniami.

W PWP Niagara Oleśnica wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie i spełnianie oczekiwań naszych klientów. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby zapewnić czystość i porządek, które przekładają się na komfort i zadowolenie. Nasza firma to nie tylko sprzątanie – to przestrzeń, w której profesjonalizm spotyka się z troską o szczegóły, a każde zlecenie traktujemy jako szansę, by udowodnić, że porządek może być synonimem spokoju i harmonii w życiu codziennym.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie nie tylko czystość, ale i wartości, które są fundamentem naszego działania. Razem stworzymy przestrzeń, w której będziecie Państwo mogli cieszyć się każdym momentem, nie martwiąc się o codzienne obowiązki. PWP Niagara Oleśnica – czystość, która inspiruje.

PWP Niagara najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PWP Niagara

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PWP Niagara

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PWP Niagara

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PWP Niagara
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Poznań
  5. Pruszków
  6. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca PWP Niagara - oferty archiwalne

  • Osoba do posprzątania pensjonatu

    PWP Niagara
    • Pobierowo
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • rekrutacja zdalna
    • Poszukujemy osobę do sprzątania w pensjonacie, w mieście Pobierowo. Praca 4
      godziny dziennie od poniedziałku do niedzieli. Płatność 2000 zł na rękę.
      Zatrudnienie na Umowę Zlecenia. Darmowe Zakwaterowanie w pensjonacie.
      Praca od 10.06.2021 do 09.2021

      Zakres obowiązków

      -odkurzanie i mycie podłóg
      -sprzątanie aneksu kuchennego
      -sprzątanie pokoi
      -sprzątanie łazienki

      Wymagania

      Brak specjalnych wymagań

      Oferujemy

      -zatrudnienie na umowę zlecenia

      -stałe wynagrodzenie

      -kontakt z koordynatorem 24/7

Pracodawcy w Wrocławiu