Ibis Orbis

Czy to Twoja firma?

Orbis praca

Warszawa

Witaj w świecie Orbis , gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a gościnność definiuje każdy nasz krok. Nasza podróż rozpoczęła się w 1920 roku we Lwowie, kiedy to otworzyliśmy pierwsze polskie biuro podróży. Od tamtego czasu, nasza pasja do tworzenia niezapomnianych doświadczeń dla gości przyświeca nam każdego dnia. Jako największa sieć hotelowa w Polsce i Europie Wschodniej, z dumą reprezentujemy prestiżowe marki takie jak Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget.

Nasza pozycja na rynku to efekt ciągłego rozwoju i dążenia do doskonałości. Znajdujemy się w czołówce branży nieruchomości hotelowych w Europie Wschodniej, a nasze hotele są miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od luksusu po komfort w przystępnej cenie. Nasz zespół, liczący około 2800 profesjonalistów, tworzy atmosferę wzajemnej współpracy i szacunku, co przekłada się na najwyższą jakość usług.

Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa, które łączymy z innowacyjnością – nasz hotel ibis Styles Warszawa Centrum jest przykładem, jak można połączyć ekologiczne rozwiązania z unikalnym designem, co potwierdza certyfikat BREEAM. Jako wyłączny licencjodawca marek grupy Accor w 16 krajach, nasza międzynarodowa obecność jest silna i rozpoznawalna.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z korzystania z doświadczeń naszego strategicznego inwestora – Accor, światowego lidera w branży hotelarskiej. To pozwala nam na ciągłe doskonalenie oferty i zapewnienie gościom wyjątkowych wrażeń. Zarządzanie hotelami, modernizacja, przekształcanie i budowanie nowych obiektów to nasza specjalność. W każdym z naszych hoteli staramy się, aby goście czuli się jak w domu, oferując im pakiet 'all-inclusive' w ramach marki ibis Styles.

Zapraszamy do doświadczenia gościnności Orbis , gdzie każdy pobyt staje się częścią naszej wspólnej historii.

Ibis Orbis najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Ibis Orbis

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ibis Orbis

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ibis Orbis

Siedziba główna

Ibis Orbis poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Ibis Orbis
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wadowice
  3. Warszawa
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Ibis Orbis - oferty archiwalne

  • Kelner - ibis Warszawa Ostrobramska

    Orbis
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Ibis, ibis Styles, ibis Budget to hotele klasy ekonomicznej tętniące życiem i otwarte na wszystkich! Witamy wszystkich lubiących nawiązywać kontakty, tych którzy nie widzą nic niezwykłego w byciu nieznajomym, tych którzy są ciekawi świata. Pozdrawiamy tych którzy lubią działać, tych którzy są myślicielami i tych którzy marzą. Witamy młodych i młodych duchem, odważnych, którzy potrafią czerpać ekscytację z każdego dnia. Pozdrawiamy wszystkich, którzy mają oczy i serca otwarte!

      DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NAMI?

      Accor to światowy lider hotelarstwa z ponad 5100 hotelami w 110 krajach pod 39 markami w segmentach Lux, Premium, Midscale & Eco. Na pewno znasz takie marki jak: ibis, Novotel, Mercure, Sofitel.

      Co nas wyróżnia? Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości Accor.

      Dołączając do hoteli Accor, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Accor!

      Zakres obowiązków

      Twoja misja

      W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli doświadczać atmosfery gościnności w naszej restauracji, czuli się zaopiekowani i cieszyli się z pobytu u nas! Będziesz współpracować z działem kuchni, aby móc doradzić gościom w wyborze potraw.

      Wymagania

      • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać
      • Obsługa kelnerska a’la carte oraz eventów w hotelu brzmi dla Ciebie ciekawie
      • Stawiasz na pracę zespołową
      • Znasz język polski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i język angielski na poziomie min. dobrym
      • Jesteś otwarty/a na pracę zmianową
      • Lubisz uczyć się nowych rzeczy

      Oferujemy

      • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty
      • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

      Benefity

      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • prywatna opieka medyczna
      • ubezpieczenie na życie
      • zniżki na firmowe produkty i usługi
      • dodatkowe świadczenia socjalne
      • dofinansowanie wypoczynku
  • Kucharz – ibis i ibis Budget Kraków Stare Miasto

    Orbis
    • Kraków

      W swojej pracy połączysz zaangażowanie, umiejętność współpracy oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się znakomitymi smakami, które dodadzą ich pobytowi kulinarnych wrażeń!

      Wymagania

      • Masz wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
      • Porządek i higiena to Twoje mocne strony. Jeśli znasz zasady HACCP, to jest to plus
      • Jesteś otwarty/a na przygotowywanie dań w oparciu o menu hotelu
      • Znasz język polski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
      • Potrafisz pracować pod presją czasu
      • Chcesz się rozwijać

      Oferujemy

      Benefity

Pracodawcy w Warszawie