Czy to Twoja firma?

Z górki na pazurki Joanna Wierzcholska praca

Poznań

Witaj w świecie piękna i dbałości o detale, gdzie każdy paznokieć opowiada historię elegancji i stylu. Jestem Joanna Wierzcholska, i z dumą przedstawiam Ci Z Górki Na Pazurki – miejsce w Poznaniu, gdzie Twoje dłonie i stopy zyskają nowy wymiar piękna.

Od 2016 roku, z pasją i zaangażowaniem, tworzę przestrzeń, w której każdy klient czuje się wyjątkowy. Nasz salon na Grunwaldzie to nie tylko miejsce, to społeczność, która ceni sobie profesjonalizm i jakość. Specjalizujemy się w stylizacji paznokci – od manicure hybrydowego, przez żelowy, aż po pedicure. Ale to nie wszystko, bo dbamy o Ciebie kompleksowo, oferując również stylizację brwi i rzęs, depilację oraz usługi pielęgnacyjne.

Nasze usługi wyróżniają się na tle konkurencji, czego dowodem są liczne pozytywne opinie naszych klientów. To oni są naszym największym atutem i motywacją do ciągłego rozwoju. Zależy nam, abyś czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo, dlatego wprowadziliśmy możliwość rezerwacji wizyt online – szybko, łatwo i wygodnie.

W Z Górki Na Pazurki stawiamy na indywidualne podejście. Każda wizyta jest dla nas okazją do stworzenia czegoś wyjątkowego, co odzwierciedli Twoją osobowość i styl. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają nie tylko usług na najwyższym poziomie, ale również miejsca, gdzie mogą znaleźć chwilę relaksu i odprężenia.

Zapraszam Cię do doświadczenia wyjątkowej atmosfery i profesjonalizmu w Z Górki Na Pazurki. Razem stworzymy piękno, które będzie Ci towarzyszyć każdego dnia.

Z górki na pazurki Joanna Wierzcholska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Poznań
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Z górki na pazurki Joanna Wierzcholska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Z górki na pazurki Joanna Wierzcholska

Mapa Z górki na pazurki Joanna Wierzcholska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Z górki na pazurki Joanna Wierzcholska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Z górki na pazurki Joanna Wierzcholska - oferty archiwalne

  • Stylistka paznokci

    • 2 500 zł / mies.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Studio Stylizacji Paznokci Z GÓRKI NA PAZURKI poszukuje kreatywnej, uzdolnionej osoby na stanowisko: stylistka paznokci.

      Jeśli jesteś zainteresowana naszą ofertą, zostaw kilka słów o sobie oraz wyślij zdjęcia stylizacji wykonanych przez siebie.

      zapraszam do kontaktu Joanna Wierzcholska

      Zakres obowiązków

      - wykonywanie zabiegów,
      - dbałość o stanowisko pracy oraz salon,
      - dezynfekcja oraz sterylizacja sprzętu i narzędzi,
      - obsługa telefonu służbowego,
      - dokonywanie rezerwacji,
      - obsługa klienta.

      Wymagania

      Wykonywanie zabiegów:
      - manicure hybrydowy,

      - manicure żelowy,
      - manicure klasyczny i męski,

      - praca z frezarką,

      Mile widziane:

      - pedicure kosmetyczny i hybrydowy, stylizacja brwi i Laminacja rzęs.

      Oferujemy

      - pracę w miłym zespole,

      - szlifowanie umiejętności pod okiem instruktora,

      - stała podstawa + prowizja,

      - elastyczny czas pracy,
      - wolne weekendy

Pracodawcy w Poznaniu