Czy to Twoja firma?

ANTONI MUŚNICKI STACJA PALIW praca

Kętrzyn

Witajcie, jesteśmy ANTONI MUŚNICKI STACJA PALIW – waszym zaufanym partnerem w podróży, który zawsze dba o to, abyście mogli bezpiecznie i wygodnie kontynuować swoją drogę. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Kętrzynie, w sercu województwa warmińsko-mazurskiego, gdzie z dumą reprezentujemy lokalną społeczność.

Nasza historia to opowieść o transformacji i dążeniu do doskonałości. Przeobrażenie w stację paliw MOYA było punktem zwrotnym, który pozwolił nam wprowadzić nowoczesne rozwiązania i podnieść standardy jakości obsługi. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom nie tylko paliwa premium, ale także kompleksową obsługę pojazdów. Od hurtowej sprzedaży paliw i olejów, przez serwis klimatyzacji, wulkanizację, aż po przechowalnię opon i kół – zawsze staramy się wyjść naprzeciw Waszym potrzebom.

Ponadto, dla Waszej wygody, przygotowaliśmy myjnię i serwis kawowy, gdzie możecie odpocząć i zrelaksować się w trakcie podróży. Właściciel, Antoni Muśnicki, osobiście dba o to, aby każdy element naszej oferty był synonimem innowacyjności i jakości, które są naszymi nieodłącznymi towarzyszami na każdym etapie działalności.

Jesteśmy przekonani, że nasz konkurencyjny charakter i nieustanne wprowadzanie technologicznych nowości sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi na rynku. Nasza stacja paliw MOYA to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Kętrzynie, gdzie zawsze możecie liczyć na pełen profesjonalizm i serdeczność naszego zespołu. Razem tworzymy przestrzeń, w której bezpieczeństwo i zadowolenie klienta są na pierwszym miejscu. Dołączcie do naszej podróży – razem możemy więcej!

ANTONI MUŚNICKI STACJA PALIW najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ANTONI MUŚNICKI STACJA PALIW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANTONI MUŚNICKI STACJA PALIW

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Przedstawiciel handlowy

    JD Energia sp. z o.o.
    • 12 300-150 000 zł brutto / mies. (zal. od umowy)
    • cała Polska
    • umowa o pracę
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Specjalista ds. sprzedaży

    Sell-Glass sp. z o.o.
    • Władysławowo
    Dodana
  • Regionalny Przedstawiciel Handlowy

    Budio.pl Spółka Akcyjna
    • Olsztyn
    Dodana

Mapa ANTONI MUŚNICKI STACJA PALIW

Siedziba główna

ANTONI MUŚNICKI STACJA PALIW poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ANTONI MUŚNICKI STACJA PALIW
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn
  2. Szczecin
  3. Warszawa
  4. Wieruszów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca ANTONI MUŚNICKI STACJA PALIW - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w stacji paliw

    • 2 800 zł / mies.
    • Kętrzyn
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa stacji benzynowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie,obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2800,00 zł + premia,praca w systemie 2 zmianowym-godziny pracy do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kętrzynie