Czy to Twoja firma?

MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE SPÓŁKA AKCYJNA praca

Gdańsk

Jako Międzynarodowe Targi Gdańskie, jesteśmy dumni z naszej pozycji lidera wśród obiektów eventowych w Polsce. Nasze korzenie sięgają 1947 roku, co świadczy o bogatej historii i doświadczeniu, które przekładamy na sukcesy naszych klientów. Od momentu naszego powstania w 1989 roku, nieustannie się rozwijamy, aby sprostać oczekiwaniom dynamicznie zmieniającego się rynku. Nasza siedziba, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO w Gdańsku, to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Tu, w sercu Trójmiasta, organizujemy wydarzenia o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy być gospodarzami tak prestiżowych imprez jak EuroSkills 2023 czy Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku. Nasza oferta to nie tylko organizacja targów, kongresów i konferencji, ale również koncertów i kameralnych spotkań biznesowych. Wszystko to dzięki wielofunkcyjności i kompleksowości naszych przestrzeni eventowych, które są stale modernizowane, aby sprostać najnowszym technologiom i potrzebom branży. Nasza lokalizacja w prężnie rozwijającej się aglomeracji Trójmiasta dodatkowo wzmacnia naszą pozycję na rynku. Współpracując z nami, nasi klienci mogą liczyć na kompleksowość usług – od przestrzeni, przez doświadczony zespół, po infrastrukturę. To właśnie nasze doświadczenie, zdobywane przez ponad 30 lat obecności na rynku MICE, pozwala nam z dumą patrzeć w przyszłość, wiedząc, że każde wydarzenie zrealizowane przez naszą firmę staje się częścią historii. Jesteśmy częścią społeczności lokalnej, a nasze zaangażowanie w rozwój regionu potwierdzają nasi akcjonariusze, w tym Gmina Miasta Gdańska oraz Polski Fundusz Rozwoju S.A. Dzięki temu jesteśmy stabilnym partnerem, na którym można polegać. W Międzynarodowych Targach Gdańskich tworzymy przestrzeń, w której nasi klienci mogą nie tylko prezentować swoje produkty i usługi, ale także wymieniać się doświadczeniami i nawiązywać wartościowe kontakty. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy razem z nami tworzą historię sukcesu.

MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing sprzedaż / zakupy

Oferty pracy MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE SPÓŁKA AKCYJNA

Mapa MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Gniezno
  4. Pruszków

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca MIĘDZYNARODOWE TARGI GDAŃSKIE SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadrowo-księgowych

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Bieżąca obsługa kadrowa w tym prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie umów o pracę, ewidencja urlopów. Prowadzenie spraw związanych z procedurą zatrudniania i rozwiązania stosunku pracy pracowników. Organizacja i nadzór nad przeprowadzaniem wstępnych, okresowych oraz kontrolnych badań lekarskich zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa powszechnie obowiązującego. Kontrola realizacji harmonogramu czasu pracy pracowników w przyjętym okresie rozliczeniowym, kontrola wykorzystywania urlopów wypoczynkowych. Pozyskiwanie dofinansowań, obsługa umów z przedsiębiorcami, bieżące prace księgowe. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: znajomość Kodeksu Pracy, obsługi komputera, pakietu MS Office, programu Symfonia i Płace. Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: pakiet medyczny, kartę żywieniową, program premiowy, możliwa praca również w ram
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

    • 4 500-5 000 zł / mies.
    • Gdańsk

      Przyjmowanie dostaw towaru wyładowywanie dostaw z aut ciężarowych, planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów, rozkładanie towaru w magazynie, oznaczanie i metkowanie produktów, przygotowywanie zamówień, sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów, czynności związane z wysyłką towaru pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek, załadunek zamówień do aut dostawczych, obsługa urządzeń magazynowych - m.in. wózka widłowego, układnic regałowych, sprawdzanie stanów magazynowych kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu, regularna inwentaryzacja magazynu - umowa o współodpowiedzialności finansowej, współpraca z innymi działami firmy, np. z działem sprzedaży, działem logistycznym czy działem zaopatrzenia, wspieranie pracy innych magazynierów pomoc przy rozładunku i/lub załadunku towaru, konsultowanie dostaw i działań logistycznych. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7-21, według ustalonego grafiku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: wózki widłowe niskiego składu
      • Inne wymagania: komunikatywność, zdolności logistyczne, umiejętność pracy zespołowej, uczciwość, sprawność oraz siła fizyczna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: dodatkowe ubezpieczenie medyczne.

Pracodawcy w Gdańsku