Czy to Twoja firma?

SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA praca

Bytom

W sercu przemysłowego krajobrazu województwa śląskiego, w Bytomiu, znajduje się nasza siedziba – Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. Jesteśmy dumni z naszej historii, która sięga roku 2000, kiedy to z połączenia pięciu kopalń narodziła się nasza organizacja. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą specjalistyczną działalność w zakresie likwidacji kopalń i zarządzania terenami pogórniczymi.

Nasza misja koncentruje się na odpowiedzialnym i efektywnym zarządzaniu procesem likwidacji kopalń, co ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa środowiska i społeczeństwa. Jako jednoosobowa spółka Skarbu Państwa, jesteśmy zaangażowani w działania, które przyczyniają się do ochrony dziedzictwa regionu i zapewniają jego zrównoważony rozwój.

Z dumą reprezentujemy Polskę jako lider w branży, a nasza specjalizacja daje nam przewagę konkurencyjną. W naszej pracy kierujemy się innowacyjnością, co potwierdza obecność Dyrektora Biura ds. Innowacji Technologicznych w naszym zespole. Jesteśmy przekonani, że ciągłe doskonalenie i poszukiwanie nowych rozwiązań są kluczem do sukcesu w naszej dziedzinie.

Nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach finansowych, co potwierdza kapitał zakładowy wynoszący 43 836 700 zł. Jako spółka z odpowiedzialnością za zarządzanie majątkiem zlikwidowanych kopalń, jesteśmy świadomi naszej roli w kształtowaniu przyszłości regionu i całej Polski.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do dialogu na temat przyszłości przemysłu górniczego i jego transformacji. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych społeczności i środowiska.

SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca

    GTV OFFICE Sp. z o.o.
    • Holandia
    • kontrakt b2b
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca

    • Holandia
    Dodana
  • Kierowca C+E

    CMC POLAND SP. Z O.O. Profil pracodawcy
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    Dodana

Mapa SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Kierowca pojazdu samochodowego (służbowego) do 3,5 tony

    SPÓŁKA RESTRUKTURYZACJI KOPALŃ SPÓŁKA AKCYJNA
    • Bytom
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przewozy osób z kierownictwa spółki oraz gości

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie w kierowaniu pojazdami osobowymi - min. 10 lat samochodem osobowym prywatnym lub 5 lat samochodem służbowym, dobra znajomość przepiswów ruchu drogowego, elastyczność i dobra ocena sytuacji, dyspozycyjność,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 850 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie około 4850 zł
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bytomiu